اخبار مجلس

چهارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های داخلی مناطق شهرداری اصلاح می گردد

تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه اصلاح چهارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های داخلی مناطق شهرداری تهران را به تصویب رساندند.

24 اردیبهشت 1400

40 روزه خودروهای فروش فوق العاده تحویل داده می شود

تهران (پانا) - معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، ضمن اشاره به 150 هزار قرارداد 15 تعهد فروش فوق العاده فعال شده در این گروه خودروسازی، تمامی تعهدات در این بخش زودتر از موعد، به مشتریان تحویل شده است؛ بگونه ای که میانگین تحویل خودرو در این طرح ها به 40 روز...

7 فروردین 1400

چرا فدراسیون از صدور حکم رسمی سرمربی تیم ملی امید خودداری کرد؟

اگر حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم ملی امید حکم رسمی دریافت می کرد، او باید روز دهم اسفند ماه در انتخابات فدراسیون فوتبال در مجمع حاضر می شد.

30 اسفند 1399

سیاست استقلال در نقل وانتقالات زمستانی چیست؟

باشگاه استقلال میخواهد میخواهد در نقل وانتقالات زمستانی سیاست گذشته خود را ادامه دهد.

15 اسفند 1399

کسری بودجه 20 درصدی شهرداری تهران در سال 99

تهران (پانا) - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به لایحه بودجه 1400 از کسری بودجه حداقل 20 درصدی در سال 99 خبر داد.

6 اسفند 1399

بادامچیان یا میرسلیم، نامزد 1400 مؤتلفه کیست؟

خبرنگاران : میرسلیم یا بادامچیان؛ کدام یک نامزد حزبی مؤتلفه در 1400 می شوند؟

18 بهمن 1399

توافق شرکتکنندگان در نشست کمیسیون برجام برای برگزاری نشست وزیران امور خارجه

هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام در سرانجام نشست مجازی این کمیسیون که در سطح معاونان برگزار گردید طی بیانیه ای اظهار داشت که شرکت کنندگان در نشست در مورد برگزاری یک نشست غیررسمی میان وزرای امور خارجه دولت های عضو برجام توافق نموده اند.

1 بهمن 1399

خبرنگاران 27 واحد صنفی متخلف در ملارد پلمب شد

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان ملارد با بیان اینکه 27 واحد صنفی متخلف طی یک هفته در گشت های مشترک نظارت بر اصناف این شهرستان پلمپ شد، گفت: در این مدت 63 صنف نیز که نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجه بودند، اخطار دریافت کردند.

16 دی 1399

علی نژاد: مجموعه ورزش از پرسپولیس برای حضور قدرتمندانه در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت می نماید

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را خواهد داشت.

10 دی 1399

برآورد خوش احوالی بورس در هفته های آینده

شرایطی در بازار سرمایه ایران شکل گرفته که تمام حاکمیت به دنبال این است تا از این بازار حمایت شود. این بخشی از صحبت های عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در آخر هفته گذشته بود که مورد توجه افراد فعال در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

1 دی 1399

ماجرای نامه قالیباف به روحانی

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور درباره بودجه خبر داد و گفت: در این نامه تاکید شده مجلس لایحه 1400 را بدون اصلاحات ساختاری نمی پذیرد.

22 آبان 1399

انتشار بیانیه اولین مجمع فناوری و نوآوری استان تهران

جمعی از مدیران مراکز نوآوری در استان تهران بیانیه ای در مورد مجمع فناوری و نوآوری ارائه کردند.

9 آبان 1399

تصویب محلول جادویی در مجلس بولیوی برای درمان کرونا

قانونگذاران بولیوی لایحه ای را به تصویب رساندند که در آن بر استفاده از ماده ضدعفونی و سفیدکننده دی اکسید کلر برای درمان بیماری کووید-19 تاکید شده است.

12 مهر 1399

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی اعلام شد

وزیر آموزش و پرورش در دومین نشست مشترک مدیران کل آموزش وپرورش آموزش ابتدایی استان ها با بیان اینکه در دوره ابتدایی به دنبال حافظه محوری نیستیم، گفت: آغاز سال تحصیلی از 15 شهریور قطعی است.

10 مهر 1399

کلامی: خرید و فروش لوازم خانگی باید در سامانه جامع تجارت ثبت شود

سرپرست معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با تاکید بر لزوم ثبت اطلاعات خرید و فروش فعالان تجاری بازار لوازم خانگی گفت: همه دستگاه های ذی ربط می بایست برای ایجاد شفافیت در شبکه توزیع و قابلیت رصد در زنجیره کالایی، اقدامات لازم را انجام دهند.

4 مهر 1399

حذف علامت برده داری از پرچم ایالت می سی سی پی در سنا رای آورد

سنای محلی ایالت می سی سی پی آمریکا با 37 رای موافق در برابر تنها 14 رای مخالف، به برداشتن علامت برده داری از پرچم این ایالت رای داد.

18 شهریور 1399

حکم قابل تامل مدیرعامل استقلال برای یکی از مشاورانش

در باشگاه استقلال فردی به عنوان مشاور مدیرعامل حکم گرفته که توضیح وظایف او ظاهراً بالاتر از وظایف معاونان باشگاه است.

16 شهریور 1399

تصویب 5 تعویض در هر بازی لیگ برتر، تعداد داوران دوباره کاهش یافت

در جلسه امروز کمیته ها و دپارتمان های مختلف فدراسیون فوتبال با دبیرکل این فدراسیون، قانون 5 تعویض در هر بازی لیگ برتر و جام حذفی تصویب و قرار شد به سازمان لیگ ابلاغ گردد.

18 مرداد 1399

پمپئو چین را تهدیدی مداوم برای غرب خواند

ایرنا نوشت: مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا با متفاوت خواندن شرایط کنونی حزب کمونیست چین در مقایسه با 10 سال پیش، چین را تهدیدی مداوم برای اندیشه، دموکراسی و ارزش های غربی دانست.

12 مرداد 1399

مهلت بانک مرکزی به صادر کنندگان ، نامه همتی به رئیس اتاق ایران

خبرنگاران : رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه ای به رئیس اتاق ایران اعلام نمود کلیه صادرکنندگان تا انتها تیرماه سال جاری مهلت دارند نسبت به ایفای تعهدات ارزی صادراتی سال 1398 اقدام کنند.

11 مرداد 1399
تعداد: (50)