هیئت رئیسه فردا نحوه اجرای حقوق ها را معین تکلیف می کند، موضوع به جمع بندی نرسد، استفساریه می دهیم

به گزارش مجله هاستفا، عضو کمیته بررسی حقوق ها گفت: اگر هیئت رئیسه درباره حقوق ها به جمع بندی نرسد برای شفاف سازی استفساریه ای می دهیم.

هیئت رئیسه فردا نحوه اجرای حقوق ها را معین تکلیف می کند، موضوع به جمع بندی نرسد، استفساریه می دهیم

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیته بررسی حقوق ها در گفت وگو با ، با اشاره به آخرین بررسی ها درباره نحوه اجرای قانون افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان توسط دولت در این کمیته، گفت: قرار بود دیوان محاسبات، دولت و مرکز پژوهش ها گزارشی را در این مورد به کمیته بررسی حقوق ها ارائه کند، اما هنوز بعد از حدود 2 هفته این گزارش ارائه نشده است.

وی ادامه داد: دلیل و بهانه دولت برای عدم اجرای قانون مصوب بودجه سال 98 مبنی بر افزایش 400 هزار تومان به اضافه تا 10 درصد این است که مجلس قانون دیگری پیش از این در برنامه ششم توسعه برای نحوه افزایش حقوق ها مصوب کرده و اکنون آن را ملغی نکرده است و اکنون هم دولت احکام حقوقی خود را طبق برنامه ششم صادر می کند.

حاجی دلیگانی شرح داد: براین اساس ما از هیئت رئیسه مجلس خواسته ایم تا این موضوع را تعیین تکلیف کند و قرار بود روز گذشته هیئت رئیسه مجلس با برگزاری جلسه ای این موضوع را بررسی کند که به فردا موکول شد، اکنون هیئت رئیسه باید تصمیم نهایی خود را درباره نحوه اجرای قانون افزایش حقوق ها اتخاذ کند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه با بیان اینکه امروز صبح به لاریجانی رئیس مجلس مراجعه کرده و شخصا در این مورد صحبت کرده ام، گفت: اگر هیئت رئیسه مجلس در جلسه فردای خود به جمع بندی نرسد ما به منظور شفاف سازی استفساریه ای را ارائه خواهیم کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 156

به "هیئت رئیسه فردا نحوه اجرای حقوق ها را معین تکلیف می کند، موضوع به جمع بندی نرسد، استفساریه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت رئیسه فردا نحوه اجرای حقوق ها را معین تکلیف می کند، موضوع به جمع بندی نرسد، استفساریه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید