ملاقات با رایزنان جدید بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان

به گزارش مجله هاستفا، خبرگزاری خبرنگاران-جمعی از اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی تبریز با رایزنان جدید ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان ملاقات کردند.

ملاقات با رایزنان جدید بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان

با ما سفر کنید و با تور ارزان ارمنستان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، رایزنان جدید بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان قبل از ظهر امروز در اتاق بازرگانی تبریز حضور یافته و در مورد ظرفیت های استان آذربایجان شرقی برای همکاری های دو جانبه با دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان به بحث و مصاحبه پرداختند.

یونس ژائله، رییس اتاق بازرگانی تبریز در این جلسه، استان آذربایجان شرقی را دارای ظرفیت های مناسبی در فراوری محصولات متنوع دانسته و گفت: باید به فکر تجارت دو سویه با این دو کشور باشیم چرا که بازار یک طرفه، سودی برایمان نخواهد داشت که از رایزنان جدید ایران در این دو کشور می خواهیم زمینه را برای تجارت دو سویه آماده نمایند.

وی همچنین بر لزوم تضمین امنیت سرمایه گذاری صورت گرفته در این دو کشور تاکید نمود و گفت: بخش خصوصی استان آماده همکاری های مالی با دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان بوده و رایزنان بازرگانی باید فضای مناسبی را برای این افراد فراهم نمایند.

در این جلسه رایزنان بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان نیز به بیان راهکارهایی برای ایجاد و گسترش ارتباطات تجاری با این دو کشور اشاره نموده و خواهان همراهی و هم فکری بخش خصوصی استان در راستای این افزایش تعاملات شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7060

به "ملاقات با رایزنان جدید بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات با رایزنان جدید بازرگانی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید