اخبار اقتصادی

ظریف: سازمان ملل در برابر یکجانبه گرایی و جنگ بایستد

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، مماشات را باعث رشد قلدری آمریکا دانست و از سازمان ملل متحد خواست در برابر یکجانبه گرایی و جنگ بایستد.

11 آذر 1399

تقدیر وزیر اقتصاد از بیمه مرکزی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی اقدام برجسته بیمه مرکزی در راستایپیاده سازی نظام شایسته سالاری در سطح صنعت بیمه را به مدیرکل توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بیمه مرکزی تبریک گفت.

10 آذر 1399

قیمت آپارتمان؛ حداقل بودجه خرید مسکن در تهران

قیمت های پیشنهادی مربوط به فایل های عرضه شده به بازار معاملات مسکن شهر تهران هم اکنون یکی از مراجع قابل استناد برای تخمین حداقل بودجه خرید مسکن در پایتخت است.

8 آذر 1399

فیفا بیان نمود: پنجره جابجایی باشگاه پرسپولیس باز شد

به گزارش خبرنگاران، امیر علی حسینی، مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه گفت: فیفا با ارسال نامه ای به دارو بوشیچ، نماینده حقوقی برانکو ایوانکوویچ و باشگاه که رونوشت آن برای فدراسیون فوتبال نیز فرستاده شد از خاتمه محرومیت...

5 آذر 1399

تغییر استراتژی فروش و حرکت به سمت خرده فروشی

با توجه به تاثیر برنامه های توسعه ای بیمه ملت بر عملکرد این شرکت، با دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت در مورد اهداف و برنامه های جاری شرکت به گفت وگو نشستیم که در پی می خوانید:

2 آذر 1399

بلایی که کرونا سر میلیاردر ها آورد

0.3 درصد جمعیت میلیاردر های دنیا به دلیل کرونا دیگر میلیاردر نیستند.

29 آبان 1399

کشف داروی قاچاق در ایلام

سرهنگ کیانی از کشف داروی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در ایلام اطلاع داد.

27 آبان 1399

جز شجاع کسی در پرسپولیس حق اعتراض ندارد، طرفدار گول بشار را نخورد!

مرتضی فنونی زاده در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره اعتراض طرفداران پرسپولیس نسبت به مدیریت باشگاه گفت: دغدغه طرفداران تعیین است. آنها نمی خواهند تیمشان که در آستانه کسب قهرمانی در فینال لیگ قهرمانان است ضرر کند.

26 آبان 1399

جامعه دانشگاهی آمادگی پذیرش آموزش مجازی را دارد؟

واقعیتی که امروز به آن می توان اشاره نمود نابالغ بودن آموزش مجازی است. درحالی که آموزش های اینترنتی در دنیا فنّاوری اطلاعات به سرعت رو به رشد است، پایین آمدن نقش برخورد های رودررو، نبود حس گروهی لازم و تعهدات فردی و ضعف در جمع بندی مطالب آموزشی باعث کاهش...

25 آبان 1399

خبرنگاران نگاه منتقدین دولت درباره تاثیر تحریم ها بعد از انتخابات سال آینده تغییر خواهد نمود

تهران- خبرنگاران- کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امروز منتقدین با انگیزه های سیاسی نقش و تاثیر تحریم ها را در شرایط مالی کشور ناچیز می دانند، ممکن است بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده نوع نگاه آنان نسبت به تحریم ها تغییر کند.

25 آبان 1399

طلسم 15 روزه بورس شکست

خبرنگاران : علی رغم افت ارزش نمادهای عظیم و تاثیرگذار بر شاخص امروز، شاخص کل بورس سبز ماند و شاخص هم وزن با رشد بیشتری صعود کرد تا پس از 15 روز معاملاتی بورس 3 روز پیاپی صعودی را تجربه کند.

23 آبان 1399

ماجرای نامه قالیباف به روحانی

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور درباره بودجه خبر داد و گفت: در این نامه تاکید شده مجلس لایحه 1400 را بدون اصلاحات ساختاری نمی پذیرد.

22 آبان 1399

چندباور اشتباه درباره قرنطینه خانگی، 40 درصد مبتلایان کرونا؛ بدون علامت

متخصص عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ابراز نگرانی نسبت به گردش همزمان آنفلوآنزا و کووید 19، رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی، شست و شوی دست ها و همچنین پرهیز از سفر و مهمانی را خواهان شد.

22 آبان 1399

قنبری: بازار برعکسِ اظهارنظر رئیس جمهور و وزیر عمل می کند ، مقایسه اقتصاد ایران با آلمان منطقی نیست

استاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: آمارسازی رئیس جمهور اعتماد عمومی را از بین می برد، بنحوی که از رئیس جمهور تا وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی هرکدام سخنی درباب اقتصاد می گوید بازار ها به شدت برعکس عمل می کند.

20 آبان 1399

80 درصد از پیمانکاران خراسان شمالی کار را کنار گذاشته اند

خبرنگاران/خراسان شمالی دبیر انجمن پیمانکاران خراسان شمالی گفت: 80 درصد از پیمانکاران فعال در این استان کار را کنار گذاشته اند.

19 آبان 1399

تصمیمات بورسی، برگشت به عقب یا کاستن از فشار هسته معاملات

طی ماه های گذشته که با توجه افزایش تعداد کدهای معاملاتی در بورس، فشار بسیار زیادی به هسته معاملات وارد می شد که در بیشتر روزها معاملات را با کندی روبرو می کرد.

18 آبان 1399

چند راه حل ساده برای جلوگیری از پرشدن حافظه گوشی

آیا برای شما پیش آمده است که حافظه گوشی تان پر شده باشد. حتما اولین کاری که شما به فکرتان خواهد رسید این است که فایل های خود را به کامپیوتر خود منتقل و در یکی از درایو های خود ذخیره کنید.

15 آبان 1399

کاهش ارزش سهام عدالت رکورد زد

در خاتمه معاملات امروز بازار سهام هم زمان با افت 1.5 درصدی شاخص کل ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی نیز 2 درصد ریزش کرد.

14 آبان 1399

چرا خودرو گران می گردد؟

خبرنگاران- نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران گفت: تنها 20 درصد خریداران مصرف نماینده واقعی هستند، مابقی خودرو را در خانه های خود نگهداری تا مجددا در زمان گرانی آن را معامله نمایند.

13 آبان 1399

نفتکش حامل سوخت ایران وارد آب های ونزوئلا شد

در تقابل با تحریم های ظالمانه آمریکا، اولین نفتکش از مجموع سه نفتکش ایرانی وارد حریم آب های ونزوئلا شد.

13 آبان 1399
تعداد: (304)