اخبار اقتصادی

تولید 120 هزار تن سیب درختی طی سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته بالغ بر 120 هزار تن سیب درختی در این استان تولید شده است.

12 فروردین 1399

خبرنگاران یک مقام وزارت خارجه یونان خواهان لغو تحریم ها علیه ایران شد

خبرنگاران - آتن - مدیرکل سازمان های بین المللی وزارت امور خارجه یونان با تحسین اقدامات دولت ایران در مقابله با ویروس کرونا گفت: ما خواهان حفظ توافقنامه برجام و پیامدهای مثبت ناشی از آن، از جمله لغو تحریمهای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران هستیم.

12 فروردین 1399

نمایشگاه فروش بهاره در کرمانشاه برپا می گردد

خبرنگاران/کرمانشاه معاون بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: موافقت اولیه برای برپایی نمایشگاه فروش بهاره در کرمانشاه را اخذ نموده ایم.

10 فروردین 1399

تورم کمرشکن در دوره پهلوی

به منظور ارائه کارکرد اقتصادی خانواده، دو شاخص را می توان موردتوجه قرار داد. معیار اول، تعداد صنایع خانگی است، چراکه این صنایع در درون خانه و به وسیله اعضای خانواده تهیه شده و برای ساختن کالا، به هیچ یک از اعضا دستمزدی پرداخت نمی شد.

7 فروردین 1399

گفت وگوی پامپئو با وزیر خارجه هلند درباره ایران

وزیر خارجه آمریکا در پیامی در توئیتر نوشت که با وزیر خارجه هلند درباره ایران و همچنین ائتلاف موسوم به ضد داعش گفت وگو داشته است.

4 فروردین 1399

وزیر کار افغانستان: دو میلیون شهروند افغانستان بیکار هستند

وزیر کار و امور اجتماعی افغانستان اعلام کرد که 45 درصد از مجموع دو میلیون بیکار این کشور آن را جوانان تشکیل می دهند.

26 اسفند 1398

هند با عبور از انگلیس و فرانسه پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا شد

اقتصاد هند با فراوری ناخالص 2.94 تریلیون دلار در سال 2019 از انگلیس و فرانسه جلو زد و به صندلی پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا رسیده است.

26 اسفند 1398

این دو برند، 30 سال شیره مردم را کشیدند

مغازه مملو از لوازم خانگی ایرانی است. مارک های مختلف با قابلیت های متفاوت. خیلی های شان را برای اولین بار می بینم؛ شیک و مجلسی اما خبری از مشتری نیست. صاحب مغازه بسته فاکتور را نشانم می دهد و با ناراحتی می گوید دو ماه است این بسته را تمام نکرده ام. می گوید...

24 اسفند 1398

روزنه های امید برای بازگشت روزهای خوب والیبال کرمانشاه

خبرنگاران/کرمانشاه این روزها که تب والیبال در ایران بالا گرفته و تیم ملی کشورمان هم سال آینده راهی رقابت های المپیک می گردد، بیش از هر زمان دیگر می توان جای خالی بلندقامتانی از کرمانشاه را در ترکیب تیم ملی دید.

24 اسفند 1398

غذاهای محلی رم را بشناسید

رم، پایتخت ایتالیا، یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا است. یکی از محبوب ترین کارهایی که همه توریست ها آن را انجام می دهند، خوردن غذاهای محلی کشور مقصد است.

23 اسفند 1398

سرانجام اولین کارگاه هنرهای دستی هدیه ای در گرگان

خبرنگاران/گلستان در راستای اجرایی شدن طرح توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار، به همت جهاددانشگاهی گلستان و با همکاری و نظارت اداره کل زنان و خانواده استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، اولین دوره آموزشی-مهارتی هنرهای دستی هدیه...

23 اسفند 1398

شکایت بیش از 40 کشور علیه آمریکا در WTO

شرکای تجاری بزرگ آمریکا از جمله اتحادیه اروپا، چین و ژاپن نگرانی عمیق خود را نسبت به تدابیر آمریکا برای وضع تعرفه های جدید روی واردات خودرو و قطعات خودرو در سازمان تجارت جهانی (WTO) ابراز کردند.

22 اسفند 1398

جدول قیمت و امکانات آپارتمان های لوکس تهران

خبرنگاران: 370 متر برج باغ در اقدسیه 5 میلیارد و 550 میلیون تومان به فروش می رسد.

19 اسفند 1398

پرسپولیس آه در بساط ندارد؛ همه پول می خواهند

سوال مهم از مدیران پرسپولیس این است که از چه طریقی می خواهند این همه بدهی را پرداخت کنند؟ آیا باشگاه منبعی برای درآمدزایی دارد؟ خودشان می گویند منابعی تهیه کرده اند و چشم به دریافت بخشی از مطالبات قبلی شان دارند. این امیدواری را هم داده اند که تا دو ماه...

18 اسفند 1398

عضو سابق کمیته بین الملل AFC: نباید حرف زور را قبول کنیم

حسن غفاری درباره خواسته غیرقانونی AFC مبنی بر عدم میزبانی نمایندگان ایران در آسیا گفت: ما میزبانی های زیادی تا به حال داشتیم که در هیچ یک از این میزبانی ها خون از دماغ کسی نیامده و خدای نکرده یا کسی فوت نکرده است.

15 اسفند 1398

تایید صلاحیت 45 هزار متقاضی طرح ملی مسکن شهر های جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی از تایید صلاحیت 45 هزار متقاضی طرح ملی مسکن در شهر های جدید اطلاع داد و گفت: قیمت اعلام شده برای مسکن مهر، ارقام اولیه است.

14 اسفند 1398

حمایت عمان از اقدام احتمالی اوپک برای مقابله با اثرات کرونا بر بازار نفت

وزیر نفت عمان گفت کشورش کاملا از بیانیه عربستان سعودی درمورد آمادگی اش برای عکس العمل در برابر هرگونه شرایط بازار نفت تحت تاثیر شروع ویروس کرونا در چین پشتیبانی می کند.

13 اسفند 1398

صنایع 11 میلیارد تومان بدهی به شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی دارند

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از بدهی 11 میلیارد تومانی صنایع خراسان شمالی به شرکت آب منطقه ای استان اطلاع داد.

12 اسفند 1398

اعلام قوی ترین وضعیف ترین پاسپورت های دنیا در 2020، ایران در کدام صندلی است؟

خبرنگاران: قدرت پاسپورت 200 کشور دنیا براساس تعداد مقاصد قابل سفر بدون ویزا اعلام شد.

12 اسفند 1398

مشتریان جدی برای هافبک عراقی؛ رسن منتظر پول پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته است مطالبات اعضای خارجی خود را پرداخت کند تا علاوه بر گابریل کالدرون بازیکنان خارجی این تیم نیز از شرایط فعلی راضی نباشند.

11 اسفند 1398
تعداد: (176)