کولاکوویچ: بابت شکست مقابل فرانسه عذرخواهی می کنم، باید ذهنیت پیروزی را در خودمان حفظ کنیم

به گزارش مجله هاستفا، سرمربی تیم ملی والیبال ایران، گفت: فرصت قطعی شدن صعود را به مرحله نهایی از دست دادیم، اما امیدوارم با کسب یک پیروزی دیگر به مرحله نهایی لیگ ملت ها در شیکاگو صعود کنیم.

کولاکوویچ: بابت شکست مقابل فرانسه عذرخواهی می کنم، باید ذهنیت پیروزی را در خودمان حفظ کنیم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره شکست 3 بر صفر تیمش مقابل فرانسه در پایان هفته چهارم لیگ ملت های والیبال گفت: به تیم فرانسه تبریک می گویم، آنها شایسته این پیروزی بودند و از شهرهای اردبیل و ارومیه نیز تشکر می کنم، چون تماشاگران این دو شهر حمایت بزرگی برای ما در دو هفته گذشته بودند. امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد تا به ما انگیزه لازم را بدهد.

وی گفت: بابت این شکست عذرخواهی می کنم، فرصت قطعی شدن صعود را به مرحله نهایی از دست دادیم، امیدوارم با کسب یک پیروزی دیگر به مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو صعود کنیم.

کولاکوویچ ادامه داد: وقتی تیمی می بازد، نقاط منفی بیشتری از آن نمایان می شود. لیگ ملت ها رقابت سخت و فشرده ای است که انرژی بسیار زیادی از تیم های شرکت کننده می گیرد، همه تیم ها در این رقابت مثل هم هستند و متحمل فشار زیادی می شوند. زمان برای بدنسازی وجود ندارد و برخی بازیکنان خسته و مصدوم هستند. ما باید وقتی که می بازیم هم ذهنیت پیروزی را در خودمان حفظ کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد خبر روز گذشته سایت فدراسیون جهانی در مورد صعود قطعی ایران گفت: سایت مسابقات اشتباه بزرگی انجام داد و صعود ما را قطعی ذکر کرد، اما همه آنها که درس خوانده و ریاضی را متوجه می شوند، با یک محاسبه ساده می شد فهمید که صعود ما هنوز قطعی نشده است. ما به یک پیروزی دیگر یا کسب نتایج دلخواه توسط تیم های دیگر برای صعود نیاز داریم.

وی در پایان در مورد آماده سازی تیم برای حضور در مرحله نهایی مسابقات مطرح نمود: ما باید اول صعود کنیم و ذهن من فعلا روی این موضوع متمرکز شده است. در درجه دوم باید بگویم که زمانی برای آماده سازی در اختیار ما نیست و ما بعد از هفته آخر مرحله گروهی تنها 4 روز زمان داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 170

به "کولاکوویچ: بابت شکست مقابل فرانسه عذرخواهی می کنم، باید ذهنیت پیروزی را در خودمان حفظ کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: بابت شکست مقابل فرانسه عذرخواهی می کنم، باید ذهنیت پیروزی را در خودمان حفظ کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید