شرایط اقتصادی خوبی نداریم، 70میلیارد پرداختی داشتیم

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از ثبت یک برد دیگر در کارنامه سرخپوشان، گفت: خداوند را بابت موفقیتی دیگر شکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با همین بازیکنان و مربیان که باعث افتخار مجموعه پرسپولیس هستند، در کنار حمایت بیشتر از سوی هواداران، راه موفقیت را ادامه بدهیم. البته باید به هواداران پرشور و میلیونی پرسپولیس هم تبریک بگویم. هر افتخاری که کسب می گردد، به نام آنهاست.

شرایط اقتصادی خوبی نداریم، 70میلیارد پرداختی داشتیم

وی اضافه نمود: فرایند حرکتی تیم ما به گونه ایست که می توانیم به آینده امیدوار باشیم. ما می خواهیم بهترین صندلی این فصل را از آن خود کنیم و برای رسیدن به افتخارات بیشتر، هیجان و انرژی داریم. پرسپولیس در سه، چهار ماه گذشته به دور از حواشی و با آرامش به راه خود ادامه داده و طرفداران، نتیجه آرامش حاکم بر تیم را به خوبی احساس می نمایند. حرف من، یک شعار نیست بلکه یک فلسفه کاری است؛ هر چقدر بیشتر از حواشی دور بمانیم، به موفقیت نزدیک تر می شویم.

سمیعی در خصوص شرایط اقتصادی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس این طور شرح داد: باشگاه در شرایط خوبی قرار ندارد اما به آن معنا نیست که همه درها را به روی خود، بسته ببینیم. ما کار و کوشش خودمان را انجام می دهیم و از خداوند خواستیم یاری کند تا مسائل حل گردد. در دو هفته گذشته با یاری اعضای محترم هیئت مدیره، چند اقدام مهم را صورت دادیم؛ اول اینکه توانستیم پول بودیمیر را تهیه نموده و به حسابش واریز کنیم. در کنار این موضوع، بخش دیگری از پول بازیکنان واریز شد و همچنان در کوشش هستیم تا مسائل اقتصادی را حل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: طرفداران بدانند حل این مسائل، کار یک روز و دو روز نیست. از سوی دیگر، منابع درآمدساز باشگاه هم محدود است. با وجود همه مسائل، تا به حال کوشش کردیم که کارها را به خوبی پیش ببریم تا تیم، آسیبی نبیند. از زمانی که بنده به عنوان مدیرعامل وارد مجموعه پرسپولیس شده ام، چیزی حدود 70 میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شده که اگر یاری اعضای هیئت مدیره نبود، نمی توانستیم بعضی اقدامات اقتصادی را انجام بدهیم. حالا هم با یاری مدیران باشگاه، قصدمان این است که پرسپولیس را از این شرایط نجات دهیم اما احتیاج به زمان بیشتری داریم.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه توضیح داد: من مدیری نیستم که زود ناامید شوم. بنده و کارمندانم در سکوت کامل کار می کنیم اما این موضوع به معنای انفعال تیم مدیریتی باشگاه نیست. از صبوری بازیکنان، مربیان و طرفداران تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با کار در سکوت کامل، باز هم موانع را از پیش روی تیم و باشگاه برداریم.

سمیعی گفت: تیم مدیریتی باشگاه بیش از 16 تا 17 ساعت در شبانه روز کار می نماید تا پرسپولیس با سرعت بیشتری رو به جلو برود. تا همین جا هم، کارهای بزرگی اجرا شده ولی به نظر خودم کافی نیست. در چند جبهه به صورت هم زمان در حال فعالیت هستیم. باید بازوهای اقتصادی را قوی تر کنیم تا واریزی بیشتری به حساب بازیکنان داشته باشیم و در کنار این موضوع، به فکر تقویت تیم با برنامه کادر فنی هم هستیم. امیدوارم با دعای خیر طرفداران که انرژی مثبت شان را در فضای مجازی هم حس می کنیم، بتوانیم برنامه هایی که داریم را به سرعت پیش ببریم و اتفاقات مهمی را رقم بزنیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6916

به "شرایط اقتصادی خوبی نداریم، 70میلیارد پرداختی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اقتصادی خوبی نداریم، 70میلیارد پرداختی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید