علی علیپور در لیست خرید استقلال؟

به گزارش مجله هاستفا، خبرورزشی نوشت: به تازگی وکیل علی علیپور طی مصاحبه ای گفته است: من نمی دانم مسئولان باشگاه پرسپولیس از کدام جلسات متعدد صحبت می نمایند، اما ما هر تلاشی که می توانستیم کردیم تا به مصالحه برسیم و مدیران باشگاه پرسپولیس بی توجهی کردند. از آقای رسول پناه و آقای صدری تا آقای درویش، ما هرطوری می شد پیغام مصالحه را فرستادیم، اما نتیجه نگرفتیم. مدیران باشگاه شماره تلفن من را داشتند، اما دائم به صورت غیرمستقیم پیغام می فرستادند. آبان ماه به دایی علی علیپور گفتند ساعت 12 بیایید باشگاه و او هم به من گفت. من ساعت 12:03 رسیدم به باشگاه و یکی از مسئولان حقوقی باشگاه به من گفتند که دیر کردید. من گفتم سه دقیقه که مسئله ای ندارد و حتی از این بابت عذرخواهی هم کردم و آن ها گفتند نه قرار برای ساعت 11 بوده است. من گفتم زیاد وقت آقای دوام را نمی گیرم، اما گفتند نه ایشان دیگر زمان ندارند. من هم به یکی از مسئولان حقوقی که آنجا بود گفتم ما صد و بیست میلیون تخفیف می دهیم، اما تا سرانجام سال 1401 پول را پرداخت کنید. او هم گفت خیلی پیشنهاد خوبی است و ما احتمالا موافقت می کنیم. اما دیگر هیچ جوابی ندادند و ما هم حکم قطعی گرفتیم. حالا که حکم داریم می گویند مصالحه، لابد می خواهید مصالحه کنید تا بدهی شهریور 1399 را دو سال بعد پرداخت کنید؟

علی علیپور در لیست خرید استقلال؟

داستان طلب علی علیپور به آخرین فصل قراردادش با پرسپولیس برمی گردد؛ جایی که او در توافق با باشگاه پرسپولیس، قرارداد خود را به حدود یک میلیارد و ششصد میلیون تومان افزایش داد. این البته رقمی است که با آپشن در دسترس مهاجم پرسپولیس بود و بعد از قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به حد نصاب تعداد بازی و گل به این رقم رسید.

اما مدیران باشگاه پرسپولیس حدود 700 میلیون تومان از قرارداد او را پرداخت کردند تا علیپور برای دریافت 900 میلیون تومان به جای مانده به سراغ مدیران باشگاه پرسپولیس برود. اما آن ها به مهاجم پرسپولیس اعلام کردند که برای دریافت این رقم باید شکایت کند و بعد از صدور حکم، طلبش پرداخت می گردد.

این در حالی است که کمیته استیناف حکم نهایی خود در پرونده شکایت علی علیپور از باشگاه پرسپولیس را صادر کرد که بر این اساس باشگاه سرخپوش مرکز به پرداخت 901 میلیون تومان جریمه محکوم شد. این در حالی است که مدیران حقوقی باشگاه پرسپولیس ادعا می نمایند در پی مصالحه با مهاجم سابق این تیم بودند، اما در نهایت توافق حاصل نشد؛ ادعایی که از سوی وکیل علیپور تکذیب می گردد.

حالا شنیده می گردد خون علی علیپور بابت این بی توجهی باشگاه پرسپولیس به جوش آمده و به شدت دلخور و ناراحت شده است. بعلاوه گفته می گردد باشگاه استقلال که در جابجایی زمستانی نیم نگاهی به این ستاره پرسپولیسی داشت حالا با امیدواری بیشتری این ماجرا را دنبال می نماید.

هر چند هدف علی علیپور ادامه ماجراجویی در لیگ پرتغال است، اما دور از فکر نیست اگر فصل آینده آقای گل سابق لیگ برتر به خاطر مسائل به وجود آمده با باشگاه پرسپولیس، استقلالی گردد!

منبع: فرارو
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 11647

به "علی علیپور در لیست خرید استقلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی علیپور در لیست خرید استقلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید