واکنش مدیرعامل سپاهان به صحبت های بهاروند درباره بازی با پرسپولیس

به گزارش مجله هاستفا، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال دو روز پیش در مصاحبه ای درباره اعتراض باشگاه سپاهان به قانون تقسیم مساوی سکوهای ورزشگاه نقش جهان بین تماشاگران پرسپولیس و سپاهان گفته بود این قانون برای جام حذفی از قبل به باشگاه ها اعلام شده بود. بهاروند همچنین اعلام کرده بود باشگاه ها نمی توانند برای سازمان لیگ مشخص تکلیف کنند.

واکنش مدیرعامل سپاهان به صحبت های بهاروند درباره بازی با پرسپولیس

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مصاحبه با مجله هاستفا، در این خصوص گفت: برای آقای بهاروند احترام قائلم. هیچ موقع نه برای سازمان لیگ و نه برای سازمان های دیگر نمی توانیم مشخص تکلیف کنیم. ولی اگر یک بحث غیر قانونی به ما تحمیل شود، حداقل می توانیم برای خودمان تکلیف مشخص کنیم.

وی اضافه نمود: نمی دانم چرا آقای بهاروند این حرف را زده است. ایشان حتی گفته به دلیل تغییر مدیریت در باشگاه سپاهان شاید این قانون رؤیت نشده است. سپاهان یک باشگاه کاملاً سازمان یافته است و 10 سال دیگر هم مشخص است که چه نامه هایی آمده و رفته است. در دنیای ارتباطات نمی شود این حرف ها را زد. اگر 10 مدیر هم بیایند و بروند، اینجا همه چیز سر جای خودش است و سازماندهی دارد.

تابش تاکید کرد: همانطور که برای آقای بهاروند احترام قائلم ولی این قانون 50-50 تماشاگران در جام حذفی قبلاً ابلاغ نشده بود. یک باشگاه یا یک هیأت فوتبال را پیدا کنید که چنین قانونی به آنها ابلاغ شده باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: ما روز یکشنبه در تهران جلسه ای با حضور آقای بهاروند و دیگر باشگاه ها داشتیم و صحبت هایی مطرح شد. احتمالاً این حرف های آقای بهاروند برای قبل از آن جلسه است. فردا هم جلسه شورای تأمین اصفهان برگزار می شود و منتظریم ببینیم چه می شود.

تابش در خاتمه درباره پیشنهاد پرتغالی میلاد محمدی و جدایی این بازیکن بعد از جام حذفی گفت: قرارداد این بازیکن تمام است ولی چیزی به ما اعلام نشده است. البته این بازیکن چند روز پیش به باشگاه آمد و زمزمه هایی داشت مبنی بر اینکه ممکن است از سپاهان جدا شود ولی همانطور که گفتم چیزی قطعی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 143

به "واکنش مدیرعامل سپاهان به صحبت های بهاروند درباره بازی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل سپاهان به صحبت های بهاروند درباره بازی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید