مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند

به گزارش مجله هاستفا، مربی و دستیار فنی سرمربی و مربی دروازه بان های پرسپولیس با حضور در باشگاه و پس از جلسه ای با مدیر عامل باشگاه، قرارداد بستند.

مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند

به گزارش ، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، حمید مطهری و داوود فنایی، بازیکن و دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران با حضور در محل باشگاه، قرارداد خود را به امضاء رساندند تا فعالیت خود را به شکل رسمی در پرسپولیس و در گروه فنی یحیی گل محمدی شروع نمایند.

حمید مطهری که 45 سال دارد بازیکن سابق پرسپولیس است که در دوران بازیگری، از پدیده های فوتبال ایران در خط میانی بود، اما یک آسیب دیدگی باعث خداحافظی زودهنگام او از دنیای بازیگری شد. مطهری خیلی زود به کسوت مربیان در آمد.

وی در مقطعی به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس نیز فعالیت داشت. پاس، راه آهن، صبای قم، سایپا، پیکان، نساجی قائمشهر، شهر خودرو و سنگ آهن بافق از تیم هایی هستند که وی در آن ها فعالیت داشته است.

او در 13 سال گذشته به صورت مستمر در عرصه مربیگری حاضر بوده است و بخش اعظم آن را در لیگ برتر سپری نموده است. مربی پرسپولیس و دستیار فنی گل محمدی دارای مدرک حرفه ای و پیشرفته مربیگری از آسیا است.

اما داوود فنایی هم امروز چهارشنبه قرارداد خود را به عنوان مربی دروازه بان ها منعقد کرد. او، هم دوره با اسطوره دروازه بانی فوتبال ایران احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس حضور داشت.

دروازه بان سابق سرخپوشان در تیم های؛ پیکان، ذوب آهن، سایپا، اکسین، شهرخودرو و چهار رده تیم های ملی پایه تجربه مربیگری دروازه بانی دارد. او که 44 ساله است دارای مدرک درجه A آسیا در مربیگری فوتبال و مدرک حرفه ای مربیگری در دروازه بانی فوتبال است.

همچنین مظاهر رحیم پور و محمد عسگری، امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و عقد قرارداد با سرخپوشان به عنوان مربی بدنساز جدید و بررسیور تیم معرفی شدند.

مظاهر رحیم پور با 42 سال سن که از این پس بدنساز تیم خواهد بود، در مربیگری فوتبال نیز دارای مدرک درجه A است. او در تیم های؛ اکسین، تراکتورسازی تبریز و شهر خودرو با یحیی گل محمدی همکاری داشته است.

آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، صبای قم، راه آهن و بادران دیگر تیم هایی هستند که این مربی طی سال های اخیر در آن ها فعالیت داشته است.

اما محمد عسگری که 32 سال سن دارد، از این پس در بخش بررسی به مربیان تیم، به ویژه یحیی گل محمدی یاری خواهد نمود. وی در رده های ملی و باشگاهی دارای سابقه فعالیت است.

وی همراه با یحیی گل محمدی در تیم های نفت تهران، ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز، شهر خودرو و اکسین فعالیت نموده است. همچنین در تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید هم با اکبر محمدی، محمد خاکپور و وینگادا همکاری داشته است و با امیر حسین پیروانی و صمد مرفاوی نیز در تیم های پارسه و صبا کار نموده است. عسگری دارای مدرک مربیگری درجه B آسیا است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2432

به "مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید