هدفمان قهرمانی با محمود فکری است، سه فینال پیش رو داریم

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران، احمد مددی مدیرعامل استقلال و اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال در تمرین امروز استقلال حضور پیدا کردند.

هدفمان قهرمانی با محمود فکری است، سه فینال پیش رو داریم

محمود فکری سرمربی استقلال با حضور مددی و خلیل زاده در جمع بازیکنان گفت: ضمن خیر مقدم به آقایان مددی و خلیل زاده و تشکر بابت حضورشان در تمرین امروز، مطمئناً حضور شما عزیزان به ما دلگرمی دهد. به امید خدا با تلاش شما و بازیکنان تیم را به بالای جدول می رسانیم. مسائلی در نحوه بازی داریم ولی مطمئنم که به زودی شرایط ما بهتر می شود چون در این مدت تمرینات بسیار خوبی داشتیم. من به تیمم خیلی امیدوارم و ان شاءالله اتفاقات خوب به زودی رقم می خورد و دل هواداران شاد می شود. من از آقای مددی و خلیل زاده بازهم تشکر می کنم که امروز کنار ما هستند.

در ادامه احمد مددی مدیرعامل استقلال خطاب به بازیکنان و کادرفنی گفت: خوشحالم که امروز در کنار شما هستم و شما را با انرژی و سرحال می بینم. ان شاءالله با وحدت و اتحاد بین همه ما، بتوانیم کار را به بهترین نحو جلو ببریم. در خصوص مطالبات شما هم در هیات مدیره مصوب شد تا با تامین منابع مالی، خیلی زود به شما پرداختی داشته باشیم.

مددی افزود: نکته دیگر اینکه در جلسه دیروز هیات مدیره مصوب شد تا حمایت قاطع همچون گذشته از آقای فکری داشته باشیم. ما از ایشان حمایت می کنیم. اعتقاد داریم ایشان می تواند استقلال را به روزهای درخشانش برگرداند. نقشه راه ما قهرمانی است. مسائلی وجود دارد و ما راجع به این مسائل در هیات مدیره بحث و گفت وگو می کنیم. این مسائل هم از گذشته بوده و ما قطعاً با کمک شما می توانیم این مسائل را حل کنیم. ما سه فینال پیش رویمان است و از شما می خواهم تمرکزتان روی پیروزی در این سه بازی باشد و ما هم در کنار شما هستیم. ان شاءالله با هدایت آقای فکری به هدفمان که قهرمانی است، می رسیم.

در ادامه اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال دقایقی صحبت کرد و گفت: من هم به شما عزیزان خسته نباشید می گویم. بحث ما حمایت همه جانبه از شما و آقای فکری است. به شایعات توجه نکنید. عده ای که مریض هستند این شایعات را می سازند. ما از آقای فکری و از شما حمایت می کنیم. مسائل شما را هم می دانیم و قول می دهم که مسائل به زودی حل می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6300

به "هدفمان قهرمانی با محمود فکری است، سه فینال پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدفمان قهرمانی با محمود فکری است، سه فینال پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید