عقب نشینی مالک هواپیمایی زاگرس ، بیرانوند برای ماندن با پرسپولیس توافق کرد!

به گزارش مجله هاستفا، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با مدیران این باشگاه به صورت شفاهی توافق کرد تا در این تیم بماند.

عقب نشینی مالک هواپیمایی زاگرس ، بیرانوند برای ماندن با پرسپولیس توافق کرد!

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند که بعد از فسخ یکطرفه قراردادش با پرسپولیس، مذاکراتی را با مدیران استقلال انجام داده بود، حالا به صورت شفاهی توافق نموده در پرسپولیس بماند. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس پذیرفته است که حدود 5 میلیارد تومان از مطالبات او را بپردازد و در ادامه او با عقد قراردادی نو در پرسپولیس بماند.

بیرانوند دوشنبه با حضور در سازمان لیگ قرارداد قبلی اش را با باشگاه پرسپولیس فسخ نموده بود.

پیش تر ایسنا از پیشنهاد 95 میلیاردی استقلال به دروازه بان ملی پوش پرسپولیس خبر داده بود اما حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی استقلال کوشش نموده بود این خبر را تکذیب کند!

هرچند فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس هم بی اشکال نبود و در روزهای اخیر، مدیران باشگاه پرسپولیس و بعضی حقوق دان ها درباره قانونی بودن یا نبودن این کار اظهار نظر نموده اند. بعلاوه افراد مختلف نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی تشکیل جلسه داد که در خاتمه جلسه، رضا درویش به صورت عجیب و غریبی از پاسخگویی به خبرنگاران فرار کرد (اینجا) و سرمربی سرخ پوشان هم گفت که جلسه خوبی نبوده است.

در ادامه جنجال های این انتقال، باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد که اغوای بیرانوند به وسیله باشگاه رقیب را به صورت حقوقی پیگیری می نماید.

سه شنبه اما علیرضا بیرانوند در مقابل درخواست یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه اعلام نموده بود که اگر نیمی از پیشنهاد استقلال برای دو فصل آینده از سوی پرسپولیس به او پرداخت گردد، در پرسپولیس می ماند.

در ادامه این کشمکش ها عبدالرضا موسوی، مالک شرکت هواپیمایی زاگرس که گفته می شد قرار است بخشی از مبلغ انتقال بیرانوند به استقلال را پرداخت کند، امروز (چهارشنبه) این شایعه را به شدت تکذیب کرد و گفت: وقتی هنوز از باشگاه استقلال طلب دارم چرا باید یک رقم نجومی که حدود 2 میلیون دلار می گردد را به بیرانوند پرداخت کنم؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 تیر 1402 بروزرسانی: 14 تیر 1402 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 12430

به "عقب نشینی مالک هواپیمایی زاگرس ، بیرانوند برای ماندن با پرسپولیس توافق کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقب نشینی مالک هواپیمایی زاگرس ، بیرانوند برای ماندن با پرسپولیس توافق کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید