سعید صادقی گران ترین خرید این فصل پرسپولیس

به گزارش مجله هاستفا، باشگاه پرسپولیس فعالیت جابجایی تابستانی خود را در حالی شروع کرد که طبق مصوبه هیأت مدیره، سقف 12 میلیارد تومان برای جذب بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را دارند در نظر گرفت.

سعید صادقی گران ترین خرید این فصل پرسپولیس

از این رو رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توانست علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی را به این تیم باز گردانده و با مرتضی پور علی گنجی، دانیال ناماعیلی فر و گئورگی گولسیانی قرارداد ببندد.

درویش پس از جذب ستاره های نام و رسم دار فوتبال باشگاهی کشور سراغ پدیده مسابقات فصل گذشته هم رفت تا سعید صادقی را که در آخرین اردوی تیم ملی ایران حضور داشت و بیشترین تعداد پاس گل را در فصل گذشته نیز داشت به خدمت بگیرد.

صادقی که پیشنهاد همزمان از استقلال تهران داشت چند روزی را در امارات پشت سر گذاشت تا پیشنهاد از این کشور را نیز آنالیز کند، اما مبلغ پیشنهادی آن ها پایین بود تا صادقی قید دریافت دلار را زده و در تهران بازار گرمی خود برای گرفتن میلیارد های بیشتر را ادامه دهد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز از نرفتن صادقی به امارات استقبال کرد و در تماس با او به وی اطمینان داد در صورت عدم مصدومیت می تواند در ترکیب اصلی بازی کند.

گل محمدی برای اینکه خیال صادقی را راحت کند قول حضور وحید امیری در دفاع چپ را داد و هیچ بازیکنی را هم به خدمت نگرفت تا جا برای حضور صادقی باز گردد.

اصرار سرمربی پرسپولیس به صادقی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باعث شد تا دو طرف بار دیگر پای میز مذاکره بروند، اما مدیر برنامه های این بازیکن درخواست مبلغی را کند که احتیاج به مصوبه تازه هیأت مدیره پرسپولیس داشت.

درویش برای اینکه خطای حقوقی نکرده باشد سقف 12 میلیارد تومانی را به صادقی پیشنهاد داد، اما بند های اقتصادی در قرارداد او گنجاند تا او را تبدیل به گران قیمت ترین بازیکن نقل و انتقالاتی پرسپولیس کند.

در آپشن های مربوط به قرارداد صادقی گزینه هایی همانند مقدار حضور در بازی های فصل این تیم (حدود نصف مسابقات فصل)، مقدار رضایت سرمربی، تأثیرگذاری فنی در تیم و… وجود دارد که این بازیکن بابت آن ها 4 میلیارد تومان غیر از مبلغ قرارداد اصلی اش دریافت می نماید.

صادقی در حالی پای برگه قرارداد یک ساله قطعی با پرسپولیس را امضا کرد که یکی از طرفداران متمول این باشگاه که در خارج از کشور حضور دارد همانند سایر خرید های تابستانی پرسپولیس حاضر شده است مبلغ عجیب 4 میلیارد تومانی را به او بپردازد تا این بازیکن با مبلغی نزدیک به 20 میلیارد تومان به پرسپولیس بپیوندد.

رقمی غیر قابل قبول برای بازیکنی که درخشش او تنها به واسطه چند پاس دادن در فصل گذشته رقم خورده و نه موفقیتش تداوم داشته و نه سابقه زیادی در تیم ملی دارد و نه این که امتحانش را در تیم های بزرگ پس داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 10438

به "سعید صادقی گران ترین خرید این فصل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید صادقی گران ترین خرید این فصل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید