هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست، ملی پوشان با همه سلول های وجودشان تلاش کردند

به گزارش مجله هاستفا، وحید هاشمیان مربی تیم ملی فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست و نیاز به برنامه ریزی و حمایت مسئولان دارد.

هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست، ملی پوشان با همه سلول های وجودشان تلاش کردند

به گزارش خبرنگاران، وحید هاشمیان در سالن همایش های صداوسیما و در دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما، گفت: ابتدا این پیروزی را به مردم و جامعه ورزش کشور تبریک می گویم. این اتفاق در سایه تلاش سخت انجام شد. شکست برابر بحرین و عراق در بازی رفت و تصمیم ناعادلانه که ضد ایران گرفته شد و میزبانی را گرفتند، شرایط را برای تیم ملی سخت کرد. کشور ایران این ویژگی را دارد که هر وقت در شرایط سخت قرار بگیرد، کارهای بزرگی انجام می دهد. این کار، دوباره انجام شد و با توجه به اینکه کنار ملی پوشان بودم، دیدم که آنها با همه سلول های وجودشان به فکر ایران بودند و برای پیروزی تیم ملی تلاش کردند.

وی اضافه کرد: کادر پشتیبانی و فدراسیون هیچ کم و کاستی نگذاشت و در ادامه نیز، اتحاد ملی بین رسانه ، مردم و مسئولان باعث شد که نتایج خوبی بگیریم تا باعث خوشحالی مضاعف در کشور شویم. وقتی فوتبال می تواند در شادی و غرور مردم تأثیر بگذارد، باید بیشتر به این ورزش بها داده شود. فوتبال تنها در بحث ورزش تأثیرگذار نیست، در بحث سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و ... تأثیرگذار است.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به مسابقات مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت: غرور ملی همیشه به تنهایی نمی تواند کاری کند و فوتبال ما نیاز به برنامه ریزی و حمایت همه جانبه مسئولان دارد. بازی های ما در مسابقات پیش رو سخت تر خواهد شد. کشورهای دیگر از نظر برنامه ریزی جلو تر هستند و کارشان را شروع کرده اند. فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست. امیدوارم پس از سپری کردن دور بعدی انتخابی جام جهانی باعث افتخار کشورمان شویم و بتوانیم نام ایران را در جهان پرآوازه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7875

به "هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست، ملی پوشان با همه سلول های وجودشان تلاش کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مسائل نیست، ملی پوشان با همه سلول های وجودشان تلاش کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید