نون خ ادامه دارد؟

به گزارش مجله هاستفا، سیروس سپهری، بازیگر نقش ادریس در نون خ 4 در واکنش به این جمله که آیا فکر می کند نون خ ادامه پیدا کند؟ می گوید اگر قرار است نون خ ادامه پیدا کند باید همین الان اعلام کنند که به عنوان مثال اردیبهشت ماه نون خ نو را کلید بزنیم، اما متاسفانه اینطور نیست. مسئولان تلویزیون می گویند باشد، اما همان باشد را در دقیقه 90 انجام می دهند.

نون خ ادامه دارد؟

سیروس سپهری، بازیگر نقش ادریس در نون خ 4 شخصیتش در این سریال را پدری مهربان و مسوولیت پذیر می داند و می گوید: ادریس در عین حالی که از خود گذشته است اما به شدت ترسو و محتاط است.

سپهری در واکنش به این جمله که آیا فکر می کند نون خ ادامه پیدا کند؟ بیان می کند: بستگی به شرایط دارد وگرنه اکیپ ما آماده، نویسنده دست به قلم و آقا سعید آقاخانی هم پا به رکاب هستند. بستگی به شرایط تلویزیون دارد که چه اتفاقاتی پیش بیاید. یک بار یادم هست مدیران تلویزیون سر صحنه نون خ حاضر شدند و آقای آقاخانی در جمع مدیران گفتند من دوست دارم یک بار هم که شده در فصل بهار کار کنم تا زیبایی های طبیعت بهار نشان داده شود چون کار ما همیشه به پاییز و زمستان می افتد و به نظرم دلیلش هم این است که تصمیم گیری در مسوولان وجود ندارد. مسوولان تلویزیون می گویند باشد اما همان باشد را در دقیقه 90 انجام می دهند.

بازیگر نون خ در ادامه همین بحث یادآور می شود: به عنوان مثال در سریال های خارجی بازیگران می دانند که مثلاً تا 11 سال نباید قول کار به جایی بدهند اما در کشور ما اینطور نیست. آقای حمیدرضا آذرنگ در فصل سوم نون خ حضور نداشت و دلیلش هم این بود که نمی دانست نون خ ادامه پیدا می کند، از طرفی هم کار خوب به ایشان پیشنهاد شده بود و نمی دانست آیا قبول کند یا خیر. به نظرم تامین آینده برای بازیگران، عوامل و حتی راننده سرویس خیلی مهم است که بداند در چه زمانی چه کاره است. اگر قرار است نون خ ادامه پیدا کند باید همین الان اعلام کنند که به عنوان مثال اردیبهشت ماه نون خ تازه را کلید بزنیم اما متاسفانه اینطور نیست.

منبع: ایسنا

منبع: فرادید
انتشار: 18 فروردین 1402 بروزرسانی: 18 فروردین 1402 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 11971

به "نون خ ادامه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نون خ ادامه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید