نمایش ازدحام قطار های مترو جهت کاهش ریسک انتقال ویروس کرونا

به گزارش مجله هاستفا، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از راه اندازی ابزار نمایش ازدحام قطار های مترو با همکاری دانشگاه تهران بر روی سایت این شرکت خبر داد.

نمایش ازدحام قطار های مترو جهت کاهش ریسک انتقال ویروس کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به منظور کمک به کنترل ریسک ابتلا به ویروس کرونا بخشی را در وب سایت شرکت برای نمایش شلوغی واگن ها تهیه و اختصاص داده شده و در حال حاضر ابزار نمایش برای خطوط یک، دو، سه، چهار و پنج راه اندازی شد و برای عموم شهروندان قابل استفاده است.

نوبخت شرح داد: این ابزار تا اول بهمن ماه 1399 برای خطوط شش و هفت متروی تهران نیز اضافه می گردد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: از شهروندان و مسافران می خواهیم تا قبل از آغاز سفر، با مراجعه به سایت شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به نشانی metro.tehran.ir از میزان ازدحام جمعیت در قطار های مترو مطلع شوند تا با جابجایی ساعت برنامه سفر خود به زمان های خلوت تر، ریسک انتقال ویروس کرونا را کاهش یابد.

گفتنی است این ابزار، نسخه درحال توسعه طرح نوآورانه منتخب در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری است و برای آشنایی شهروندان و مسافران با این ابزار در تمامی ایستگاه های تقاطعی و شلوغ به صورت بنر و در صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس [email protected] اطلاع رسانی شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6271

به "نمایش ازدحام قطار های مترو جهت کاهش ریسک انتقال ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش ازدحام قطار های مترو جهت کاهش ریسک انتقال ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید