می خواهند یک تیم دیگر قهرمان گردد، بدون هزینه دادرسی از ما شکایت کردند

به گزارش مجله هاستفا، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو گفت:معاونت حقوقی باشگاه ما مدارکی دارد که آقای نورشرق بدون هیچ سندی رأی داده اند و ما را محکوم نموده اند.

می خواهند یک تیم دیگر قهرمان گردد، بدون هزینه دادرسی از ما شکایت کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران فرهاد حمیداوی بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: من در مورد بازی حرفی نمی زنم ما فردا صبح در مورد پرونده مان پیگیری می کنیم و معاونت حقوقی باشگاه ما مدارکی دارد که آقای نورشرق بدون هیچ سندی رأی داده اند و ما را محکوم نموده اند اگر حرفی بزنیم طرفداران تیم پرسپولیس ناراحت می شوند، روز قبل از بازی این اتفاق برای ما افتاده است.

وی افزود: باشگاه نساجی برای این شکایت از تیم ما حق دادرسی را پرداخت ننموده است. بدون پول دادرسی ما را محکوم نموده اند و اگر این صحت داشته باشد من فراتر از فدراسیون می روم و آنجا با آقای نورشق صحبت می کنم.

حمیداوی در مورد اینکه دست های پشت پرده باعث شکست تیمش شد، اعلام کرد: من نمی دانم دست های پشت پرده بوده یا نبوده است. چیزی که می دانم این است که این یک اتفاق کذب بوده است. آقای نورشق اصلاً از ما توضیحات نخواسته اند من از آقای میثاقی (فوتبال برتر) می خواهم که من و آقای نورشق را روی خط بیاورند تا در این باره با هم صحبت کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو گفت: تا به امروز در این خصوص هیچ اتوماسیونی به ما نشده است و آقای نورشق یک کذب را در برنامه زنده گفت. ما در روز هشتم قرارداد را فسخ کردیم و نهم قرارداد را ثبت کردیم. کمیته مشخص شرایط گفته است ما مشکوک به این هستیم که، چون زمان کم بوده است ما قبلاً با بازیکن صحبت نموده ایم.

وی در مورد رقم جریمه تیمش گفت: من از آقای نورشق می خواهم اگر تا به امروز رقم 8 میلیاردی برای جریمه در فوتبال ایران داشته ایم، اعلام کنیم. فقط آن ها یک کاری می خواستند انجام دهند که این دو بازیکن ما روبه روی پرسپولیس بازی نکنند که پیروز شدند.

حمیداوی در مورد سرمربی تیمش گفت: آقای سرآسیایی پتانسیل فوتبال استان مان هستند اگر گواردیولا هم بود با سه مصدوم و دو بازیکنی که آقای نورشق به عمد محروم شان کردند نمی توانست پیروز گردد و من در مجموع از آقای سرآسیایی راضی هستیم.

وی در مورد مشکل کمیته شرایط با تیم شهرخودرو گفت: آن ها با تیم ما مسئله ای ندارند قرار است کسی دیگری قهرمان گردد. من به طرفداران پرسپولیس و استقلال احترام می گذارم. چیزی که مهم است این است که ما فردا تا قبل از ساعت 12 پیگیری می کنیم که چگونه ما را بدون پرداخت حق دادرسی محکوم کردند.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو افزود: به قوه قضاییه مراجعه کنید و در تمام دادگاه های دنیا بروید اگر از کسی شاکی شویم بدون پرداخت حق دادرسی نمی توانم شکایت کنیم. ما باید 240 میلیون تومان پرداخت کنیم تا شکایتی که هیچ هزینه دادرسی برایش پرداخت نشده را شکایت کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2886

به "می خواهند یک تیم دیگر قهرمان گردد، بدون هزینه دادرسی از ما شکایت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهند یک تیم دیگر قهرمان گردد، بدون هزینه دادرسی از ما شکایت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید