متناسب سازی حقوق تمام شاغلین درکمیسیون تلفیق تصویب شد خبرنگاران

به گزارش مجله هاستفا، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات امروز در مجلس از تصویب تبصره 3 ماده 29 قانون برنامه ششم با هدف همسان سازی حقوق کارکنان دولت خبر داد.

متناسب سازی حقوق تمام شاغلین درکمیسیون تلفیق تصویب شد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات صبح امروز در مجلس از تصویب تبصره 3 ماده 29 قانون برنامه ششم با هدف همسان سازی حقوق کارکنان دولت خبر داد.

وی در توضیح این مصوبه کمیسیون تلفیق افزود: با توجه به این که کارمندان غیر هیات علمی دانشگاهها، کارمندان زندان ها،معلمان،جهادگران وسایر کارکنان دولت، متقاضی و پیگیر همسان سازی حقوق ومزایا با سایر کارکنان دولت بودند، برای تحقق در خواست های بحق کارکنان دولت این تبصره از ماده 29 پیگیری و امروز به تصویب رسید

وی گفت: با این مصوبه در قانون بودجه 1400، برای همه کارکنان دولت همسان سازی با شیوه ای که پیش بینی شده است، در سال 1400 اجرا می شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در تبیین تبصره 3 ماده 29 قانون برنامه ششم گفت: براساس این تبصره دولت مکلف است، طی سال اول اجرای قانون برنامه ساز وکار مناسب در نظامات پرداخت حقوق ومزایای بین مقامات، روسا، مدیران وکارکنان موضوع این ماده در مشاغل مشابه در هر صورت از بیست درصد(20٪) تجاوز نکند و در میسر تصمیم گیری قانونی قرار دهد.

وی تاکید کرد: باالحاق تبصره 3ماده 29 قانون برنامه شسم به بند و تبصره2، بودجه 1400، خواسته کلیه کارمندان باید محقق شود،

حاجی بابایی در سرانجام اظهار امیدواری کرد دولت همه تلاش خود را برای اجرای این قانون عدالت خواهانه بکار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6857

به "متناسب سازی حقوق تمام شاغلین درکمیسیون تلفیق تصویب شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متناسب سازی حقوق تمام شاغلین درکمیسیون تلفیق تصویب شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید