فراخوان مقاله برای سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران

به گزارش مجله هاستفا، این سمپوزیوم در قالب کارگروه های تخصصی با سخنرانی کارشناسان درباره سیر تاریخی سفر، گردشگری، مهمان نوازی و حمل و نقل در قرن 14 دنبال شد و محورهای آن در قالب آنالیز سیر تاریخی تحولات و توسعه ملی یکصد سال گذشته در رابطه با سفر و حمل و نقل، اقامت و مهمان نوازی، پذیرایی غذا و نوشیدنی، جابه جایی مقاصد گردشگری، خدمات مسافرتی و گردشگری مورد آنالیز نهاده شد.

فراخوان مقاله برای سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران

علاقه مندان از جمله دانشجویان، استادان، پژوهشگران و فعالان عرصه گردشگری می توانند آخرین یافته های علمی، پژوهشی کاربردی و مروری خود را در قالب مقاله و منطبق با محورها و دستورالعمل های ارائه مقاله و بر اساس شرایط ارسال آن به دبیرخانه این سمپوزیوم ارسال نمایند.

در این سمپوزیوم مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی مورد پذیرش قرار می گیرد و چکیده و متن مقاله یک جا دریافت می گردد. بعلاوه تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری برای ارائه انتخاب می گردد. حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل 18 صفحه است. فرستنده مقاله به اسم مسؤول مکاتبات مقاله است و ارسال مقاله به وسیله ایمیل و ثبت در سایت امکان پذیر است.

آثار ارسالی به دبیرخانه در تاریخ 30 شهریورماه داوری می گردد. تاریخ برگزاری این سمپوزیوم بیست و هفتم و بیست و هشتم مهرماه است.

نخستین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با تشکیل 13 کارگروه تخصصی به همت شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پارک علوم و فناوری های فرهنگی، کمیته ملی ایکوم، جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و با حمایت و همکاری دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد گردشگری پروفسور جعفری، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، ستاد گردشگری شهرداری تهران و تشکل های تخصصی و صنفی گردشگری از روز 27 مهرماه به مدت سه روز برگزار می گردد.

نماشو: شبکه تبلیغاتی نماشو | آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، ثبت آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، رپورتاژ رایگان

منبع: گردشبان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 8216

به "فراخوان مقاله برای سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مقاله برای سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید