عضو هیات مدیر استقلال: مظلومی سرپرست شد ولی نمی دانم چرا معرفی نشد، مدیرعامل انتخابی ما خلف وعده کرد

به گزارش مجله هاستفا، همچنین در خصوص استعفای سرپرست تیم استقلال و عمل غیر حرفه ای او که با تیم به کویت نرفت صحبت کردیم و این استعفا مورد موافقت نهاده شد. نفر بعدی هم به عنوان سرپرست پرویز مظلومی است که انتخاب شده ولی متاسفانه تا این لحظه اطلاع رسانی در خصوص این قضیه صورت نگرفته است.

عضو هیات مدیر استقلال: مظلومی سرپرست شد ولی نمی دانم چرا معرفی نشد، مدیرعامل انتخابی ما خلف وعده کرد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از تصمیماتی که در نشست شب گذشته هیات مدیره اتخاذ شده اطلاع داد.

موسوی: مظلومی سرپرست شد ولی نمی دانم چرا معرفی نشد/مدیرعامل انتخابی ما خلف وعده کرد

به گزارش فارس، عبدالرضا موسوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرامش نوشت: بعد از مجمع شب گذشته نشستی را برگزار کردیم و به امید خدا یک زمین تمرین خوب برای تیم در نظر خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین در خصوص استعفای سرپرست تیم استقلال و عمل غیر حرفه ای او که با تیم به کویت نرفت صحبت کردیم و این استعفا مورد موافقت نهاده شد. نفر بعدی هم به عنوان سرپرست پرویز مظلومی است که انتخاب شده ولی متاسفانه تا این لحظه اطلاع رسانی در خصوص این قضیه صورت نگرفته است.

موسوی در ادامه یادآور شد:در خصوص انتخاب مدیرعامل هم صحبت کردیم و حتی مدیرعامل تا یکقدمی انتخاب هم رفت ولی بیش از 2 ساعت منتظر وی بودیم که صورتجلسه را امضا کنیم و به وزارت ورزش ارسال کنیم اما متاسفانه او تلفنش را جواب نداد و خلف وعده کرد.

عضو هیات مدیره استقلال توضیح داد: او بعد از سرانجام جلسه تماس گرفت و ادعا کرد می تواند در نشست حاضر گردد ولی دیر شده بود.بنده هم از انتخاب این شخص منصرف شدم و به امید خدا فردا رازینی برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه را شروع خواهیم کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2865

به "عضو هیات مدیر استقلال: مظلومی سرپرست شد ولی نمی دانم چرا معرفی نشد، مدیرعامل انتخابی ما خلف وعده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیات مدیر استقلال: مظلومی سرپرست شد ولی نمی دانم چرا معرفی نشد، مدیرعامل انتخابی ما خلف وعده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید