طرح های برقی ره آوردی در استان های فارس و بوشهر بهره برداری می شود

به گزارش مجله هاستفا، تهران (پانا) - بیست و هشتمین پویش #هرهفته-الف-ب-ایران، بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در استان های فارس و بوشهر را برای مردم این دو استان جنوبی کشور به ارمغان خواهد آورد.

طرح های برقی ره آوردی در استان های فارس و بوشهر بهره برداری می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، پویش #هرهفته-الف-ب-ایران فردا (سه شنبه) بیستم آبان ماه به هفته بیست و هشتم خود می رسد و در این میان بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در استان های فارس و بوشهر را برای مردم این دواستان جنوبی کشور به ارمغان خواهد آورد.

روز سه شنبه با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، افزایش ظرفیت چهار پست برق و اجرای طرح سیم محافظ حاوی فیبر نوری در دو استان جنوبی کشور به بهره برداری خواهند رسید.

افزایش ظرفیت پست های شهروزشهر و 132 کیلوولت عماده در لار از جمله پروژه هایی است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش، بهره برداری از آن آغاز خواهد شد.

همچنین افزایش ظرفیت پست بوشیگان در کازرون و پست سیار 132.20 کیلوولت بردخون ازدیگر پروژه های پست برق است که به منظور تامین بار شبکه و بهبود کیفیت برق منطقه به اجرا در آمده است.

پروژه خرید و اجرای سیم محافظ حاوی فیبر نوری جهت خط دهنو- فیروزآباد به طول 80 کیلومتر نیز پنجمین پروژه ای است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته-الف-ب-ایران به بهره برداری خواهد رسید.

این پروژه ها به منظور تامین بار منطقه و بهبود کیفیت برق، کاهش خاموشی ها، تقویت شبکه انتقال و پایدار سازی تامین برق مشترکان، با سرمایه گذاری در حدود 86 میلیارد تومان انجام و به مرحله بهره برداری رسیده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5716

به "طرح های برقی ره آوردی در استان های فارس و بوشهر بهره برداری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های برقی ره آوردی در استان های فارس و بوشهر بهره برداری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید