صالحی امیری: تصمیم وزارت ورزش در تجدید انتخابات دوومیدانی بسیار شجاعانه بود

به گزارش مجله هاستفا، بعد از اتفاقات مجمع انتخاباتی فدراسیون و ابهاماتی که برای جامعه ورزش به خصوص اهالی پرافتخار رشته دوومیدانی به وجود آمد، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با بررسی همه جانبه ابعاد موضوع و مشورت با کارشناسان، پیشکسوتان، قهرمانان، اعضای مجمع و اهالی رسانه پیگیری این مهم و مطالبه خانواده دوومیدانی را در دستور کار خود قرار دادند.

صالحی امیری: تصمیم وزارت ورزش در تجدید انتخابات دوومیدانی بسیار شجاعانه بود

رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک از تصمیم وزارت ورزش در تجدید انتخابات فدراسیون دوومیدانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، رئیس این کمیته تصمیم وزارت ورزش مبنی بر تجدید انتخابات فدراسیون دوومیدانی را بسیار شجاعانه و در راستای شفافیت و قانونمداری اعلام کرد.

پس از حواشی برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی و طرح ابهامات و اعتراضات اجرا شده به نتیجه انتخابات، وزارت ورزش و جوانان تصمیم به تجدید انتخابات در زمان دیگری گرفت.

سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در این رابطه گفت: به شدت اعتقاد دارم این تصمیم وزارت ورزش و جوانان بسیار ارزشمند و شجاعانه بود که در راستای حفظ منافع کلان رشته دوومیدانی به عنوان رشته المپیکی با قهرمانان و پیشکسوتانی بزرگ گرفته شد.

وی ادامه داد: بعد از اتفاقات مجمع انتخاباتی فدراسیون و ابهاماتی که برای جامعه ورزش به خصوص اهالی پرافتخار رشته دوومیدانی به وجود آمد، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با بررسی همه جانبه ابعاد موضوع و مشورت با کارشناسان، پیشکسوتان، قهرمانان، اعضای مجمع و اهالی رسانه پیگیری این مهم و مطالبه خانواده دوومیدانی را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد: دوباره اعلام می کنم تصمیم شجاعانه وزارت ورزش و جوانان ابتدا به درخواست خانواده دوومیدانی و سپس در راستای شفافیت، قانونمداری و دفاع از حقوق و منافع اهالی این جامعه بزرگ و با تمرکز بر استراتژی تقویت این رشته گرفته شد که با همدلی تمام ارکان رشته دوومیدانی می تواند نویدبخش روزهای خوش این رشته باشد.

صالحی امیری افزود: دوومیدانی از مهمترین رشته های المپیکی دنیاست که خوشبختانه در کشورمان نیز از جایگاه ویژه ای نزد ورزشدوستان برخوردارد است. امیدوارم با همراهی تمامی پیشکسوتان، قهرمانان، مدیران، رؤسای هیئت ها و به خصوص کارشناسان و اهالی رسانه که انصافاً موضع گیری معقول و درستی در اتفاقات اخیر داشتند، هر چه سریع تر زمینه برپایی مجمع انتخاباتی در آستانه بزرگ ترین رویداد پیش رو یعنی المپیک توکیو 2020 مهیا شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3233

به "صالحی امیری: تصمیم وزارت ورزش در تجدید انتخابات دوومیدانی بسیار شجاعانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: تصمیم وزارت ورزش در تجدید انتخابات دوومیدانی بسیار شجاعانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید