رونمایی از اپلیکیشن مسترتریپ در غرفه آذربایجان شرقی

به گزارش مجله هاستفا، اپلیکیشن مسترتریپ که منطبق بر توسعه پایدار است، با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در غرفه آذربایجان شرقی رونمایی شد.

رونمایی از اپلیکیشن مسترتریپ در غرفه آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی، مراسم رونمایی از اپلیکیشن مستر تریپ پنجشنبه 24 بهمن ماه با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و حمزه زاده معاون گردشگری میراث آذربایجان شرقی در محل غرفه استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

اپلیکشن مستر تریپ بر اساس توسعه پایدار، 300 جهت گردشگری در آذربایجان شرقی را همراه با اطلاعات رستوران هایی که با استانداردهای میراث فرهنگی منطبق هستند و رستوران هایی که از وزارت میراث فرهنگی مجوز دارند، ارائه نموده است.

این اپلیکیشن اطلاعاتی چون جهتیابی و هواشناسی، نقشه هوشمند گردشگری، اقامتگاه بوم گردی، رزرو آنلاین تور اقامتگاه، معرفی راهنمایان گردشگری و آموزش فنی و فرهنگی (بوم گردی-طبیعت گردی) را در اختیار توریست ها قرار می دهد.

در این اپلیکیشن سعی شده تمامی عوامل دخیل در توسعه گردشگری پایدار شناسایی و در دسترس قرار داده گردد چراکه یکی از موانع توسعه گردشگری، فرهنگ سازی جامعه میزبان و مسافر است. از جمله امکانات ویژه این اپلیکیشن، می توان به معرفی لوکیشن روی نقشه و لیست، جهتدهی با GPS و معرفی روستاهای گردشگری استان اشاره نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2702

به "رونمایی از اپلیکیشن مسترتریپ در غرفه آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از اپلیکیشن مسترتریپ در غرفه آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید