تلاش عجیب میمون برای سرقت از خودپرداز بانک!

به گزارش مجله هاستفا، ویدئویی که یک میمون را در تلاش برای سرقت از خودپرداز بانک نشان می دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

تلاش عجیب میمون برای سرقت از خودپرداز بانک!

به گزارش خبرنگار، کشور هند نیز یکی از کشور هایی است که کرونا در آن شیوع پیدا کرده است. با شیوع کرونا در هند، نخست وزیر این کشور تا تاریخ 3 می و به مدت 21 روز قرنطینه سراسری اظهار داشت که مدت آن تا تاریخ 18 می تمدید شده است. اما قرنطینه سراسری در هند موجب جولان حیوانات بویژه میمون ها در شهر ها و ایجاد مزاحمت شده است.

در حالی که همین یک هفته پیش ویدئویی از تلاش یک میمون برای کودک ربایی در هند به ویدئویی خبرساز تبدیل شده بود به تازگی ویدئویی که یک میمون را در حال سرقت از یک دستگاه خودپرداز بانک نشان می دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است. در این ویدئو که در محل ATM یکی از بانک های شهر دهلی تهیه شده است این میمون در حال کشیدن پنل جلوی دستگاه خودپرداز دیده می شود. در ابتدای این ویدئو این حیوان به بالای دستگاه خودپرداز پریده و شروع به کشیدن پنل می کند. پس از بازشدن پنل جلوی دستگاه میمون با دقت به داخل آن نگاه کرده و هنگامی که ناکام می ماند محل را ترک می کند.

: لحظه وحشتناک کودک ربایی میمون در روز روشن!

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه بود. برخی کاربران با دیدن این ویدئو گفتند که این میمون برای انجام سرقت آموزش دیده شده است. یکی از کاربران نوشت: مطمئنا این میمون برای برخی اهداف از جمله سرقت آموزش دیده است. چه کسی می تواند یک میمون یا صاحب آن را ردیابی کند؟ به پرش میمون به بالای ATM، کشیدن پنل و چک کردن داخل دستگاه خودپرداز دقت کنید. او می داند دقیقا چه کاری را باید انجام دهد!

گفتنی است؛ سرقت این میمون از دستگاه خودپرداز بانک در دهلی هند در حالی خبرساز می شود که هفته پیش نیز حمله یک میمون دیگر به دختری خردسال و تلاش این حیوان برای ربودن این کودک خبرساز شده بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4024

به "تلاش عجیب میمون برای سرقت از خودپرداز بانک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش عجیب میمون برای سرقت از خودپرداز بانک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید