بهاروند: امکان ندارد یک نفر هم بدون بلیت وارد استادیوم گردد

به گزارش مجله هاستفا، رئیس سازمان لیگ گفت: وزشگاه خالی هم باشد اجازه نمی دهیم حتی یک نفر بدون بلیت وارد آن گردد.

بهاروند: امکان ندارد یک نفر هم بدون بلیت وارد استادیوم گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حیدر بهاوند در خصوص شرایط بلیت فروشی دربی 90 گفت: همه تماشاگران با بلیت هایی که داشتند داخل می آمدند و ازدحامی هم نبود.

وی گفت: طبق قانون باید 20 درصد استادیوم خالی باشد. استادیوم آزادی هم 100 هزار نفری نیست و به هرحال باید کمتر باشد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه استقلالی ها در خصوص رای فرشید اسماعیلی دلخور بودند که کسی به نامه آنها پاسخ نداده، گفت: اینطور نیست. ما در سازمان لیگ نامه باشگاه ها را به نیم ساعت نرسیده ارجاع می دهیم و مستندات را هم به رسانه ها می دهیم.

بهاروند در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه بلیت به آنها نرسیده اعتراض داشتند، گفت: بلیت که در اختیار من نیست و دست باشگاه ها است. دوسال است باشگاه ها همه کاره هستند. باید بلیت به آنها برسد و پیگیری خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه اگر استادیوم پر نگردد تماشاگرانی که بلیت نداشتند، می توانند داخل استادیوم بیایند یا خیر، گفت: نخیر امکان ندارد کسی بدون بلیت وارد استادیوم گردد. یک بدعتی بوده که در 20 سال گذشته همین طور ادامه داشته است. بحث ما پول بلیت نیست بلکه نظم و انضباط است. در مسابقه قبلی این کار را کردیم و برای این بازی هم این اتفاق می افتد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص بلیت فروشی در بازار سیاه گفت: ما که چیزی ندیدیم، اگر شما دیدید به ما هم اطلاع دهید. مقرر شده بود که برای دربی 57 هزار بلیت بفروش برسد.

وی در خصوص اینکه فکر نمی کنید دربی باید دیرتر برگزار می شد و ساعت 16 خوب نیست، گفت: بله همین طور است. قطعا بهتر بود که دیرتر برگزار گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 341

به "بهاروند: امکان ندارد یک نفر هم بدون بلیت وارد استادیوم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: امکان ندارد یک نفر هم بدون بلیت وارد استادیوم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید