بازداشت دو مسئول کاروان زیارتی در بروجرد

به گزارش مجله هاستفا، دادستان بروجرد از بازداشت دو مسئول کاروان زیارتی در شهرستان اطلاع داد.

بازداشت دو مسئول کاروان زیارتی در بروجرد

مهدی محمدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: دقایقی پیش مسئولین دو کاروان زیارتی که به صورت مخفیانه در دو محل جداگانه قرار بود 120 تن از همشهریان را در قالب تور زیارتی به مشهد مقدس ببرند، بازداشت شدند.

وی توضیح داد: ظهر امروز بعد از دریافت گزارشات مردمی و تماس خانواده های نگران در مورد برگزاری تورهای زیارتی در شرایط بحرانی کرونا و همسفر شدن ده ها نفر از مردم با مجریان این تورها؛ بلافاصله دستور بازداشت متخلفان و برگزارنمایندگان صادر شد و بلافاصله تیم هایی از پلیس انتظامی به محل های تعیین شده اعزام شدند.

دادستان بروجرد اظهار داشت: در اولین عملیات ساعت 16 مسئول کاروان و راننده اتوبوس زیارتی که در ابتدای جاده اراک 40 نفر را گرد هم آورده بودند تا دور از چشم مردم و مجریان قانون آن ها را سوار نمایند، بازداشت شدند.

محمدی افزود: در عملیات دوم ساعت 17 و درست زمانی که صاحبان تور زیارتی قصد داشتند با دو دستگاه اتوبوس حدود 80 نفر از خانم های زائر را که در حاشیه شهر کنار هم جمع شده بودند انتقال دهند باز هم با حضور به موقع نیروهای انتظامی متوقف و بازداشت شدند.

وی ضمن ابراز ارادت به ائمه اطهار از مردم خواست که تا زمان عادی شدن شرایط برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان سفرهایشان را به تأخیر بیاندازند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7196

به "بازداشت دو مسئول کاروان زیارتی در بروجرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت دو مسئول کاروان زیارتی در بروجرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید