افشاگری کالدرون علیه پرسپولیس، شروطم انجام نشود من هم برنمی گردم!

به گزارش مجله هاستفا، در حالی که باشگاه استقلال با اعلام شروط ادامه همکاری آندره استراماچونی نگرانی بزرگی در دل هوادارانش ایجاد نموده است، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس هم شب گذشته، شروطش برای ادامه همکاری با این باشگاه را اظهار داشت. این شروط شامل پرداخت قراردادش، اقدام باشگاه در جابجایی زمستانی و همچنین برپایی اردوی قطر است. سرمربی پرسپولیس در صحبت هایش از بدقولی باشگاه پرسپولیس به شدت انتقاد کرد.

افشاگری کالدرون علیه پرسپولیس، شروطم انجام نشود من هم برنمی گردم!

کالدرون در بخشی از صحبت هایش با بیان اینکه باشگاه به تعهدات اقتصادی اش نسبت به وی عمل ننموده، گفت: شرایط من هم همانند استراماچونی سرمربی استقلال است ولی به خاطر ارزش هایی که به آن احترام می گذارم، کارم را ادامه دادم.

سرمربی پرسپولیس به مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی هم اشاره نمود و اضافه کرد: سرمربی تیم ملی چند روز قبل از بازی با عراق به ایران می آید ولی من دنبال این نیستم که به خاطر پول با آینده فوتبال ایران بازی کنم.

کالدرون یادآور شد: تا 27 دسامبر (آدینه این هفته 6 دی) به پرسپولیس مهلت می دهم که مسائل اقتصادی را حل نماید. باشگاه بدقولی نموده است. وقتی بعد از توافق در استانبول به آرژانتین رفتم و به ایران برگشتم، 100 هزار دلار از قرارداد مرا کم نموده بودند. از این کار مسئولان پرسپولیس خوشم نیامد.

وی در ادامه با انتقاد از باشگاه پرسپولیس گفت: قراردادی که با پرسپولیس بستم 40 درصد قراردادهای سابقم بوده است. باشگاه پرسپولیس گفت در پاداش ها، 100 هزار دلار قراردادت را جبران می کنیم که این کار را هم نکردند و این کار را دوست ندارم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه باشگاه به آژانس های هواپیمایی بدهکار است، گفت: برای همین باید پول بلیت سفر به آرژانتین را از جیب خودم بدهم.

کالدرون ادامه داد: مسائل زیادی داریم از جمله اینکه مربی دروازه بان های ما 6 ماه است در استادیوم شهید کاظمی می خوابد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش شروطش برای ادامه همکاری با پرسپولیس را مطرح نمود و و با بیان اینکه شنبه از ایران می رود، گفت: باشگاه قبل از بازگشت من به ایران باید طلب هایم راپرداخت کند و تکلیف اردوی قطر هم معین گردد. شرایط اردوی قطر معین نیست و مسئولان مدام می گویند ان شاءالله. این روش کاری باید تغییر کند. دو سه بازیکن هم می خواهم و اگر شرایطم اجرا نگردد، به ایران بر نمی گردم.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: در مدت زمان کارم در فوتبال هیچ کجا چنین تجربه ای نداشته ام.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2213

به "افشاگری کالدرون علیه پرسپولیس، شروطم انجام نشود من هم برنمی گردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری کالدرون علیه پرسپولیس، شروطم انجام نشود من هم برنمی گردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید