افتتاح طرح های شهرستان میبد با حضور معاون رییس جمهور

به گزارش مجله هاستفا، خبرنگاران/یزد فرماندار میبد اعلام نمود: همزمان با سفر یکشنبه آینده رئیس جمهور به استان یزد، یک واحد فراوری کاشی و سرامیک و یک واحد نیروگاهی در شهرستان میبد مورد بهره برداری قرار می گیرد.

افتتاح طرح های شهرستان میبد با حضور معاون رییس جمهور

فرماندار میبد اعلام نمود: همزمان با سفر یکشنبه آینده رئیس جمهور به استان یزد، یک واحد فراوری کاشی و سرامیک و یک واحد نیروگاهی در شهرستان میبد مورد بهره برداری قرار می گیرد.

حسین فلاح در نشست با اصحاب رسانه با بیان این که جمشید انصاری معاون رئیس جمهور به عنوان نماینده هیئت دولت به شهرستان میبد سفر خواهد نمود، اضافه نمود: در این برنامه ضمن آنالیز مسائل و مسائل شهرستان با حضور معاون رئیس جمهور، دو طرح فراوریی در شهرک صنعتی میبد به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان نمود: پیگیری طرح های تامین آب، بهداشت و درمان، راه سازی روستایی و طرح تحول نظام سلامت، مسائلی است که با معاون رئیس جمهور در میان گذاشته می گردد و امیدواریم برای اتمام طرح های نیمه تمام شهرستان بتوانیم قول تامین اعتبار بگیریم.

فرماندار با اشاره به مسائل مالی ناشی از تحریم های، کوشش های دولتمردان برای آسایش و رفاه مردم را ستود و گفت: اجرای طرح های عمرانی، بهداشتی و ورزشی با مشارکت دولت و بخش خصوصی از اقدامات مهم و شایسته دولت تدبیر و امید در شهرستان میبد بوده است.

علیرضا ابوالحسنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد نیزدر این نشست ضمن دعوت از مردم برای حضور از استقبال رئیس جمهور و سخنرانی وی در بین مردم استان در مجموعه تاریخی امیرچخماق شهر یزد، گفت: سرویس ایاب و ذهاب برای شهروندان میبدی جهت استقبال و استماع سخنرانی رئیس جمهور فراهم شده است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1358

به "افتتاح طرح های شهرستان میبد با حضور معاون رییس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح طرح های شهرستان میبد با حضور معاون رییس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید