یک شایعه عجیب درباره عادل فردوسی پور

به گزارش مجله هاستفا، خبرنگاران: داستان جدایی عادل فردوسی پور از گزارش و مجری گری در تلویزیون موضوعی قدیمی است که حالا بسیاری از علاقمندان به دنیای فوتبال در جریان چندوچون آن قرار دارند. عادل با بی مهری و کم لطفی مسئولان شبکه سه روبرو و پس از کسب محبوبیت زیاد، از سوی مسئولان صداوسیما و با تصمیم علی فروغی که به نظر مجری طرح بود، ممنوع الفعالیت شد.

یک شایعه عجیب درباره عادل فردوسی پور

به گزارش خبرنگاران، درست از روز هایی که عادل از شبکه 3 رانده و فعالیت هایش فقط محدود به برنامه خارجی فوتبال 120 شده، هر روز شایعاتی درباره بازگشت او و برنامه محبوب و پیروز 90 به گوش می رسد. با وجود این، این امر تا به حال محقق نشده است. حتی بعد از تغییرات در صداوسیما و روی کار آمدن رئیس نو این سازمان و برخلاف وعده های جبلی، عادل فردوسی پور باز هم فرصتی برای بازگشت به تلویزیون به دست نیاورد.

در این بین و به تازگی شایعه عجیبی درباره عادل در رسانه ها مطرح شده است؛ عنوان شده که او برای بازگشت به تلویزیون شرط گذاشته و شرطش این است که برنامه فوتبال برتر محمدحسین میثاقی تعطیل گردد. این خبر صحت ندارد، چون آن هایی که عادل را می شناسند، می دانند که او اتفاقا اهل رقابت است و بدش نمی آید درست در همین روز هایی که این برنامه فعالیت می نماید به تلویزیون برگردد تا نشان دهد تفاوت ساخت یک برنامه متفاوت در چیست. عادل اصولا تا زمانی که علی فروغی در راس کار در شبکه سه باشد، تمایل چندانی برای بازگشت نشان نخواهد داد، ولی اینکه او برای بودن یا نبودن برنامه ای دیگر بخواهد شرط بگذارد، نادرست است.

به گزارش خبرنگاران، فردوسی پور و برنامه 90 از مدت ها قبل از مدار علی فروغی، مدیر شبکه سه خارج شده اند و برخلاف خواست مردم که هر روز تقاضای بازگشت این مجری - گزارشگر را دارند، همچنان مورد بی مهری قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1401 بروزرسانی: 30 خرداد 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 10213

به "یک شایعه عجیب درباره عادل فردوسی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک شایعه عجیب درباره عادل فردوسی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید