یمن، توافق برای آتش بس کامل در الحدیده، سعودی ها طی 24 ساعت بیش از 170 بار صعده و حجه را بمباران کردند

به گزارش مجله هاستفا، سخنگوی نیروهای مسلح یمن خاطرنشان کرد جنگنده های دشمن سعودی طی 24 ساعت بیش از 170 بار صعده و حجه را بمباران کردند.

یمن، توافق برای آتش بس کامل در الحدیده، سعودی ها طی 24 ساعت بیش از 170 بار صعده و حجه را بمباران کردند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه المسیره، یحیی سریع امشب گفت جنگنده های دشمن طی ساعات گذشته تجاوزات خود به استان های صعده و حجه را تشدید کردند.

وی افزود جنگنده های دشمن، طی 24 ساعت اخیر بیش از 170 بار به استان های صعده و حجه حمله کردند.

وی درباره وضعیت جبهه های مرزی هم شرح داد شاهد تشدید تجاوزات متجاوزان در جبهه های مرزی هستیم بدون اینکه به لطف خداوند هیچ پیشرفتی داشته باشند، متجاوزان ضربات دردناک و خسارت های سنگینی هم متحمل شده اند.

تثبیت پنجمین نقطه نظارت در الحدیده، هماهنگ کننده سازمان ملل: آنچه محقق شد ثمره تلاش های یمنی هاست

خبرنگار المسیره در الحدیده گزارش داد هیئت ملی و طرف دیگر(گروه های مزدور متجاوزان) به تثبیت پنجمین نقطه نظارت در سیتی ماکس برای آتش بس در شهر الحدیده دست یافتند.

احمد جابر المطری عضو هیئت ملی یمن تاکید کرد دو طرف درباره آتش بس کامل و عدم تحرک خودروهای نظامی و نیز توقف پروازهای شناسایی و عدم انجام تحرکات نظامی به توافق دست یافته اند.

این در حالی است که ابهی جیت جوها رئیس تیم هماهنگ کننده سازمان ملل گفت که آنچه امروز به دست آمد، ثمره تلاش های یمنی هاست و نقش ما هم کمک و نظارت است و به موفقیت های بیشتر چشم دوخته ایم.

از سوی دیگر محمد القادری عضو هیئت ملی با اشاره به پایبندی کامل به توافق سوئد تاکید کرد تجاوزات مزدوران دشمن در الحدیده و نقض آتش بس همچنان ادامه دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 978

به "یمن، توافق برای آتش بس کامل در الحدیده، سعودی ها طی 24 ساعت بیش از 170 بار صعده و حجه را بمباران کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، توافق برای آتش بس کامل در الحدیده، سعودی ها طی 24 ساعت بیش از 170 بار صعده و حجه را بمباران کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید