کارخانجات تعطیل برازنده کشور نیست

به گزارش مجله هاستفا، مسعود پزشکیان عصر امروز در آیین افتتاح ششمین نمایشگاه نواوری و فناوری ربع رشیدی با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر دانشگاه ها باید بر اساس احتیاج جامعه آموزش دهند و دانشجو باید در عمل یاد بگیرد نه با چند صفحه تئوری خواندن و پای تخته سیاه رفتن چرا که در میدان عمل می توان کار کرد و به جوانان اعتماد کرد.

کارخانجات تعطیل برازنده کشور نیست

وی ادامه داد: من به جوانان افتخار می کنم، جوانانی که صاحب فکر، خلاقیت و ایده های جدید هستند. جوانانی که طرح های خلاقانه خود را بر اساس احتیاج کشور قرار می دهند .

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشینه تاریخی تبریز اظهارداشت: ربع رشیدی یاداور شهر دانشگاهی است و برگزاری این مراسم نگاه ویژه به افرادی دارد که این خلاقیت ها و پیشینه غنی تبریز را می بینند، می فهمند و منتقل می نمایند. چرا که 750 سال پیش در اینجا شهر دانشگاهی وجود داشت که علم و دانایی و هنر و خلاقیت را به 7زبان زنده جهان آموزش می دادند .

پزشکیان اعلام کرد: فرهنگ و گذشته ما مملو از توانمندی است و ما برترین ها و بهترین ها را داشتیم و اگر ما دغدغه این را داشته باشیم که باز هم خودمان را به آن صندلی برسانیم موفق می شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 11

به "کارخانجات تعطیل برازنده کشور نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانجات تعطیل برازنده کشور نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید