چمران: همه مدیران مرتبط با شهر تهران در صحن شورا حضور می یابند، مدیریت شهری در پی تهیه ساز و کارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر زمان صدور پروانه است

به گزارش مجله هاستفا، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه همه مدیران مرتبط با شهر تهران مانند مدیران مربوط به برق، گاز، آب و ... در صحن شورا حضور می یابند، گفت: مدیریت شهری در پی تهیه ساز و کارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر زمان صدور پروانه است.

چمران: همه مدیران مرتبط با شهر تهران در صحن شورا حضور می یابند، مدیریت شهری در پی تهیه ساز و کارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر زمان صدور پروانه است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر گفت: امروز از مدیر سازمان آب و فاضلاب تهران جهت شرکت در صحن شورا دعوت کردیم و ایشان پذیرفتند و مباحث زیادی درباره شرایط آب تهران و تأمین آن مورد بحث و گفت وگو نهاده شد.

وی اضافه کرد: در شورای شهر تهران همه مدیران اعم از مدیران مربوط به حوزه های آب، برق، گاز و ... در جلسات آینده صحن شورای شهر حضور خواهند داشت و مباحث مختلف مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد تا ان شاءالله اقدامات مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن جهت برطرف مسائل مربوطه صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به آنالیز طرح یک فوریتی تسهیل در صدور پروانه گفت: مباحث زیادی در این زمینه مطرح شد بعلاوه قرار بر این شده که در مدت سه ماه شهرداری راهکارهایی را برای کاهش صدور پروانه ارائه دهد.

چمران گفت: مردم به ما می گویند که بیش از یکسال باید دنبال صدور پروانه باشند البته معاونت شهرسازی به ما اعلام نموده که از 9 ماه پیش اقداماتی را جهت کاهش صدور پروانه در نظر گرفته که تا سه ماه آینده نتیجه حاصل می گردد و طرح جامعی در این راستا به شورا می آورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 8942

به "چمران: همه مدیران مرتبط با شهر تهران در صحن شورا حضور می یابند، مدیریت شهری در پی تهیه ساز و کارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر زمان صدور پروانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: همه مدیران مرتبط با شهر تهران در صحن شورا حضور می یابند، مدیریت شهری در پی تهیه ساز و کارهایی جهت کاهش هر چه بیشتر زمان صدور پروانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید