نجات مرد سرایدار از اعدام با رضایت فرزندانش

به گزارش مجله هاستفا، مرد سرایدار که در مقابل چشمان 6 فرزند خود همسرش را کشته بود با گذشت آن ها از مجازات قصاص رهایی یافت.

نجات مرد سرایدار از اعدام با رضایت فرزندانش

به گزارش، 20 آبان سال گذشته خبر قتل زن جوانی در منطقه فرحزاد به پلیس گزارش شد. همسایه ها با سر و صدای بچه های مقتول به خانه او آمده و با جسد زن میانسال روبرو شدند و موضوع را به پلیس گزارش دادند. با اعلام این خبر بود که بلافاصله بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی اتاقک سرایداری شدند. از آنجا که این زوج 6 فرزند داشتند پلیس به تحقیق از 2 دختر و یک پسر آن ها پرداخت. آن ها نیز در تحقیقات بیان کردند که مثل همیشه پدر و مادرشان باهم دچار اختلاف شده و پدرشان با ضربات متعدد چاقو این جنایت را رقم زده است.

با برملا شدن راز این جنایت، حمید نیز به ناچار اعتراف کرد و گفت: مدت ها بود که به همسرم شک داشتم. مدام سرش داخل گوشی اش بود روز جنایت هم دعوایمان بالا گرفت. از عصبانیت چاقویی برداشته و چند ضربه به او زدم. پس از بازداشت متهم سه فرزند بزرگ تر حمید به دادسرا رفته و از خون مادرشان گذشت کردند. اما با توجه به اینکه سه فرزند دیگر او صغیر بودند و اولیای دم مقتول نیز شناسایی نشده بود، دادستان به عنوان مدعی العموم، گفت درصورتی که عامل این جنایت دیه مقتول را به فرزندانش پرداخت کند، از مجازات قصاص رها خواهد شد.

حمید نیز مدعی شد قادر به پرداخت دیه نیست، اما با کمک خانواده اش دیه را پرداخت خواهد کرد. پرونده این جنایت با صدور کیفرخواست از سوی بازپرس زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد تا از جنبه عمومی جرم مرد جوان مورد محاکمه قرار گیرد.

منبع:ایران

نماشو: شبکه تبلیغاتی نماشو | آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، ثبت آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، رپورتاژ رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2030

به "نجات مرد سرایدار از اعدام با رضایت فرزندانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات مرد سرایدار از اعدام با رضایت فرزندانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید