منتخب عکس های هفته گذشته نشنال جئوگرافی

به گزارش مجله هاستفا، هفته گذشته نشنال جئوگرافی تصاویر زیبای از جمله میمون های آرایشگر ژاپنی و آبشار شکلاتی آریزونا به نمایش گذاشته است که شما را دعوت به تماشای آن ها می کنیم.

منتخب عکس های هفته گذشته نشنال جئوگرافی

نشنال جئوگرافی در عکس های روز خود به رسم همیشگی اش عکس های زیبایی مانند: غروب پنهان ساحل نیوپورت یا بازار صبحگاهی ویتنام را به نمایش می گذارد. البته در این میان عکسی زیبا از بازی بسکتبال نوجوانان کشور کوبا نیز به چشم می خورد.

غروب پنهان

این تصویر حاصل پرواز بر فراز ابرهای موجود در ساحل نیوپورت (Newport) کالیفرنیا است. آب و هوای ساحل نیوپورت را اقیانوس آرام کنترل می کند و این موضوع دلیل آب و هوای معتدل این منطقه است. هوای ساحل نیوپورت، تابستان ها خنک و زمستان ها گرم است.

بازار صبحگاهی

در ساحل کوانگ نام ویتنام، یک بازار غذاهای دریایی هر روز صبح، قبل از طلوع خورشید باز می شود. صدها نفر از مردم برای خرید، فروش و تجارت غذاهای دریایی تازه به آنجا می آیند. Huynh Dung عکاس این تصویر می گوید:

آنجا ازدحام جمعیت زیاد است و اشتیاق مردم چشمگیر است.

بازی دو نفره

در هاوانا، کوبا، پسران جوان بعد از مدرسه بسکتبال بازی می کنند. اگرچه بسکتبال به اندازه بیس بال محبوب نیست، اما سابقه طولانی در کوبا دارد. در سال 1972 تیم ملی آن ها مدال برنز المپیک را کسب کرد.

آرایشگری میمون ها

یک ماکائو ژاپنی که به اسم میمون برفی نیز شناخته شده است، به آراستن یک ماکائوی دیگر می پردازد. این تصویر متعلق به بهار گرم جیگوکودانی (Jigokudani) ژاپن است. جالب است بدانید، این میمون ها این کار را برای برطرف کردن پوست های مرده و حشرات انجام می دهند تا در برابر سرمای زمستان مقاوم تر شوند.

آبشار شکلاتی

در تصویر پیش رو غروب بالای آبشار Grand در رودخانه Colorado، آریزونا را مشاهده می کنید.

عکاس این تصویر،Bernhard Michaelis می گوید:

این تصویر تأثیر باران تابستانی بر روی بیابان را نشان می دهد و مانند آبشاری از شکلات است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: کجارو / nationalgeographic.com
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 870

به "منتخب عکس های هفته گذشته نشنال جئوگرافی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتخب عکس های هفته گذشته نشنال جئوگرافی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید