مسی از پاریسی ها درخواست استراحت کرد

به گزارش مجله هاستفا، لیونل مسی از باشگاه پاری سن ژرمن درخواست کرد تا در بازی انتهایی لیگ قهرمانان اروپا در ترکیب قرار نگیرد.

مسی از پاریسی ها درخواست استراحت کرد

فرداشب در چارچوب بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن در تورین میهمان یوونتوس است.نماینده فرانسوی صعودش قطعی شده، ولی این تیم برای صدرنشینی نیازمند شکست یووه در ایتالیا است تا بتواند در مرحله حذفی با قرعه ساده تری روبه رو گردد.با این حال مسی از کریستوف گالتیه، سرمربی پاریس درخواست نموده که او را به این بازی دعوت نکند، زیرا می خواهد پیش از جام جهانی استراحت داشته باشد.

رسانه های آرژانتینی مدعی شدند که مسی با اینکه پاریس ملاقات سختی مقابل یوونتوس دارد، ولی تصمیم گرفته تا با تیم به ایتالیا سفر نکند و خود را مصدومیت احتمالی پیش از جام جهانی دور نگاه دارد.با این حال مسی از کریستوف گالتیه، سرمربی پاریس درخواست نموده که او را به این بازی دعوت نکند، زیرا می خواهد پیش از جام جهانی استراحت داشته باشد.

رسانه های آرژانتینی مدعی شدند که مسی با اینکه پاریس ملاقات سختی مقابل یوونتوس دارد، ولی تصمیم گرفته تا با تیم به ایتالیا سفر نکند و خود را مصدومیت احتمالی پیش از جام جهانی دور نگاه دارد.

خبرنگاران ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 11115

به "مسی از پاریسی ها درخواست استراحت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی از پاریسی ها درخواست استراحت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید