مسکو آمریکا را به روس هراسی کورکورانه متهم کرد

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران به نقل از پسکوف، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین، امروز دوشنبه در اظهاراتی در واکنش به اتهامات اخیر مقامات آمریکایی علیه روسیه گفت: مسکو هیچ ارتباطی با حملات سایبری جدید که مقامات آمریکایی گزارش داده اند ندارد و تمام اتهامات مطرح شده علیه روسیه در این رابطه بی اساس بوده و در ادامه سیاست روس هراسی کورکورانه واشنگتن انجام می گردد.

مسکو آمریکا را به روس هراسی کورکورانه متهم کرد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، روسیه به تازگی از سوی آمریکا به حملات سایبری متهم شده و بعضی از متخصصان بین المللی تحقیقات سایبری نیز مدعی شده اند که سرویس اطلاعات خارجی روسیه احتمالا در پشت حملات سایبری بی سابقه هفته گذشته به سیستم های رایانه ای دولت ایالات متحده قرار گرفته است.

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا روز آدینه با اشاره به حملات گسترده اخیر سایبری به زیرساخت های اطلاعاتی کشورش که بی سابقه و خطرناک توصیف شده، انگشت اتهام را آشکارا به سوی کرملین نشانه رفت و مدعی شد که مسکو در این حملات نقش داشته است.

البته در خصوص متهم دانستن روسیه در این حملات، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، با سایر شخصیت ها و نهادهای اطلاعاتی این کشور همراه نبوده و دست داشتن روس ها در این حملات را رد می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6211

به "مسکو آمریکا را به روس هراسی کورکورانه متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو آمریکا را به روس هراسی کورکورانه متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید