مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه تصویر شهر معرفی شدند

به گزارش مجله هاستفا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، عصر روز سه شنبه 16 بهمن ماه 1397سعید اوحدی رییس هیات مدیره و رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در این موسسه و طی احکامی هیات مدیره و مدیرعامل موسسه تصویر شهر را معرفی کرد.

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه تصویر شهر معرفی شدند

در این نشست حسن خجسته به عنوان رییس هیات مدیره و برنا فیروزی، محمد احسانی زاده، محمدرضا فرجی و هاشم میرزاخانی به عنوان اعضا معرفی شدند.

در ادامه با نظر هیات مدیره و موافقت سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هاشم میرزاخانی به عنوان نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه منصوب شد.

حسن خجسته از استادان و مدیران ارشد فرهنگی و عضو شورای پروانه نمایش آثار سینمایی، محمد احسانی زاده معاون اسبق اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و مدیر شبکه نسیم، برنا فیروزی مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست رسانه ملی و محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

اوحدی طی سخنانی دست یابی به سینمای متعهد، انقلابی و دینی و ضرورت پرداختن به مضامین والا در روند جامعه سازی دینی با توجه به اساسنامه و مساعدت تمامی اعضای هیات مدیره را نسبت به حمایت از فراوریات فرهنگی - هنری ارزشمند، توسعه و ارتقای سطح کیفی مراکز نمایشی و نیز جذب مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در فراوری آثار فاخر خواهان شد.

در خاتمه این جلسه از خدمات ارزشمند مدیرعامل و اعضای پیشین هیات مدیره موسسه تصویر شهر قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 81

به "مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه تصویر شهر معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسه تصویر شهر معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید