مدیرعامل شاهین: سرمربی تیم نباید خود را درگیر بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند، اظهارات ویسی از روی عصبانیت بود

سعید مسیگر، مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر، اظهارات سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را از سر عصبانیت دانست.

مدیرعامل شاهین: سرمربی تیم نباید خود را درگیر بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند، اظهارات ویسی از روی عصبانیت بود

سعید مسیگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره گلایه های عبدالله ویسی از شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بعدازظهر امروز جلسه ای با ویسی و رئیس شورای شهر بوشهر برگزار کردیم و بحث ما درباره این موارد بود. سرمربی تیم نباید خود را درگیر مسائلی چون بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند و سرپرست تیم در این مورد باید به اظهارنظر بپردازد. اگر موضوع حل نشد، افراد دیگر در این باره صحبت نمایند.

وی درمورد ناراحتی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر از محل اسکان شاگردانش توضیح داد: ما دو هتل از بهترین هتل های بوشهر را در اختیار داریم. همچنین دو واحد حدوداً 50 متری رهن کردیم و در مجموع شش تا هشت جای خوب برای بازیکنان مان داریم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره عدم پرداخت پول بلیت بازیکنان خارجی این تیم به خبرنگاران گفت: مبلغ پیش پرداخت را به صورت کامل به بازیکنان خارجی پرداخت کردیم و صحبت در خصوص 800 هزار تومان خنده دار است. ویسی با دفتر هواپیمایی هماهنگ کرد، اما پرداخت پول در گروی طی شدن کامل سیستم اداری است. من هم مبلغی به بازیکنان پرداخت کردم که مطمئنم باشگاه آن را به من برمی گرداند. فکر می کنم صحبت های ویسی از روی عصبانیت بود.

شاید می خواهند آزارم بدهند تا از شاهین بروم.، مسیگر درباره این بخش از اظهارات ویسی اعلام کرد: ما تا آخر کنار ویسی هستیم و دوست داریم او در شاهین شهرداری بوشهر بماند. هر کسی مخالفان و موافقانی دارد و همه با یک نفر موافق نیستند. شاید بعضی ویسی را دوست نداشته باشند، اما ما او را دوست داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 25 مهر 1398 شناسه مطلب: 261

به "مدیرعامل شاهین: سرمربی تیم نباید خود را درگیر بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند، اظهارات ویسی از روی عصبانیت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شاهین: سرمربی تیم نباید خود را درگیر بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند، اظهارات ویسی از روی عصبانیت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید