محسن کاوه: فدراسیون کشتی برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه ویژه دارد

به گزارش مجله هاستفا، تهران (پانا) - مدیر فنی تیم های ملی کشتی ایران از برنامه ریزی های فدراسیون برای رده های نوجوانان و جوانان خبر داد.

محسن کاوه: فدراسیون کشتی برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه ویژه دارد

محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به تقویم فنی اتحادیه جهانی رقابت های قهرمانی آسیا و جهان در رده های سنی نوجوانان و جوانان در سال 2021 برگزار می شود و بر همین اساس طبق بخشنامه های اعلامی از سوی فدراسیون کشتی، مسابقات انتخابی تیم های ملی در رده های سنی نوجوانان و جوانان در نیمه دوم فروردین ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: عملا پس از این رقابت ها کار آماده سازی تیم های ملی با حضور نفرات منتخب در اردوهای تیم های ملی آغاز می شود و ما نیز برنامه های مدونی را به منظور آماده سازی این تیم ها در دستور کار داریم.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به اهمیت هماهنگی رده نونهالان با نوجوانان و نوجوانان با جوانان گفت: فرایند آماده سازی این تیم ها به هم مرتبط است و هر رده حلقه وصل رده بعدی است در نهایت باید کار به گونه ای باشد که خروجی آن در تیم بزرگسالان مثمرثمر باشد.

وی افزود: نوع تمرینات این رده ها باید با رده بزرگسالان متفاوت باشد و مربیان حاضر در اردوهای این تیم ها نیز باید افرادی کاربلد، فنی و همسو با سرمربیان، فدراسیون و هیئت کشتی استان خود باشند.

کاوه شرح داد: پس از هماهنگی با فدراسیون و محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان مقرر شد با نظر فدراسیون کشتی، کادر فنی این تیم با دعوت از مربیان معرفی شده از استان های مازندران، کرمانشاه، همدان و البرز تشکیل شود.

وی ادامه داد: برای تشکیل کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نیز از هیئت های کشتی مازندران، کرمانشاه، تهران و گیلان می خواهیم تا نسبت به معرفی مربیان خود اقدام کنند.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: هدف فدراسیون از این کار بها دادن به مربیان شهرستان ها و دیده شدن آن ها و ایجاد انگیزه در بین مربیان سراسر کشور است.

وی ادامه داد: سرمربیان رده های پایین باید در رده بالای خود حضور داشته باشند و به طور مثال سرمربی تیم نونهالان باید در نوجوانان و نوجوانان نیز باید در کادر فنی جوانان حضور داشته و کمک کنند و در برنامه داریم که تمرینات مشترکی را در دو رده نوجوانان و جوانان برگزار کنیم.

کاوه در انتها گفت: امیدوارم با برنامه ریزی اجرا شده و استفاده از مربیان توانمند استان ها کارها در تیم های نوجوانان و جوانان به خوبی پیش برود و شاهد نتایج خوبی در مسابقات پیش رو باشیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6991

به "محسن کاوه: فدراسیون کشتی برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه ویژه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن کاوه: فدراسیون کشتی برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه ویژه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید