لیگ برتر کشتی آزاد، فولادین ذوب برنده جدال نزدیک مازندرانی ها، پیروزی اطری در وزن نو و شکست وفایی پور و محبی

به گزارش مجله هاستفا، تیم فولادین ذوب آمل در اولین مبارزه اش در دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد پیروز شد از سد تیم پاس ناجای مازندران بگذرد.

لیگ برتر کشتی آزاد، فولادین ذوب برنده جدال نزدیک مازندرانی ها، پیروزی اطری در وزن نو و شکست وفایی پور و محبی

به گزارش خبرنگاران، لیگ برتر کشتی آزاد از صبح امروز (3 آبان) در گروه د مسابقات با رقابت های 3 تیم فولادین ذوب آمل، پاس ناجای مازندران و آلومینیوم حکمتی تبریز در سالن پورشریفی تبریز شروع شد.

اولین مبارزه بین دو تیم فولادین ذوب و پاس ناجا از ساعت 9:15 برگزار گردید که تیم فولادین ذوب با نتیجه 6-4 از سد پاس گذشت.

راهنمایی تیم فولادین ذوب را مصطفی میرعمادیان و سرمربیگری پاس ناجا را عباس مرادی برعهده دارند.

اسامی کشتی گیران تیم فولادین ذوب ابتدا آمده است:

- وزن 57 کیلوگرم: علی قلی زادگان در مبارزه نخست مغلوب نادر نصری از پاس شد.

- وزن 61 کیلوگرم: رضا اطری که مرداد ماه نماینده سبک وزن ایران در بازی های المپیک بود، درحالیکه در لیگ میخواهد در وزن بالاتر کشتی بگیرد، در مصاف با امیرحسین سبزعلی با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید.

- وزن 65 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور با نتیجه 4-3 از سد شایان حمزه گذشت.

- وزن 70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری قهرمان جام تختی با نتیجه 3-3 و به علت کسب امتیاز آخر مقابل محمد یوسفی به رجحان رسید تا نتیجه تیمی 3 بر یک به سود فولادین ذوب گردد.

- وزن 74 کیلوگرم: جمال خدابنده لو با نتیجه 5 -صفر مغلوب فریبرز بابایی شد.

- وزن 79 کیلوگرم: امیرحسین کاووسی با نتیجه 7 بر یک محمد یداللهی را مغلوب کرد تا نتیجه تیمی 4-2 به سود تیم فولادین ذوب آمل گردد.

- وزن 86 کیلوگرم: هادی وفایی پور در حالیکه 4 بر صفر از حریفش عقب افتاده بود در ثانیه های پایانی تنها توانست 3 امتیاز از دست داده را جبران کند و 4-3 مغلوب مهدی راهنماییی شد.

- وزن 92 کیلوگرم: ارشک محبی در حالیکه پاسی ها به سومین بردشان رسیده بودند، 5 بر صفر از محمدحسین میرباغبان پیش افتاد اما در یک دقیقه آخر 6 امتیاز از دست داد تا شکستی ناباورانه مقابل حریفش داشته باشد و نتیجه تیمی هم 4-4 مساوی گردد.

- وزن 97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان که عضو تیم ملی آزاد در بازی های المپیک 2020 توکیو بود، در کمتر از یک دقیقه پیروز شد سبحان اصغری را با امتیاز عالی 10 بر صفر از پیش رو بردارد.

- وزن 125 کیلوگرم: یدالله محبی با نتیجه 7 بر صفر از سد رضا چراغی عبور کرد تا تیمش برنده این مبارزه نزدیک گردد.

تیم فولادین ذوب آمل در نهایت با نتیجه 6 بر 4 از سد دیگر تیم مازندرانی این مسابقات پاس ناجا گذشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 9021

به "لیگ برتر کشتی آزاد، فولادین ذوب برنده جدال نزدیک مازندرانی ها، پیروزی اطری در وزن نو و شکست وفایی پور و محبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کشتی آزاد، فولادین ذوب برنده جدال نزدیک مازندرانی ها، پیروزی اطری در وزن نو و شکست وفایی پور و محبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید