فیلم ، ماجرای هواپیمایی که زمینی ایران را طی کرد ، هواپیما برای گردشگری زیر آب های خلیج فارس می رود

به گزارش مجله هاستفا، هواپیمایی که زمینی ایران را طی کرد تا به جنوب کشور برسد در نهایت برای استفاده گردشگران و غواصی آنها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فیلم ، ماجرای هواپیمایی که زمینی ایران را طی کرد ، هواپیما برای گردشگری زیر آب های خلیج فارس می رود

مجله هاستفا: چند روز پیش، تصاویری از انتقال یک هواپیمای فوکر مسافربری در کمربندی جهرم به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شد که به وسیله یک یدک کش حمل می شد. این هواپیما روی یدک کش از کمربندی بلوار سپاه به سمت خیابان انقلاب جهرم عبور کرد.

این تصویر که باعث تعجب بسیاری از کاربران شد پرسش هایی مبنی بر اینکه این هواپیما به چه دلیلی از راه زمینی و چرا از جهرم عبور می کند و مقصد آن کجاست در فضای مجازی شکل گرفت.

منطقه آزاد کیش در این زمینه خاطرنشان کرد: هواپیمای فوکر برای استقرار در آب های پیرامون جزیره کیش توسط بخش خصوصی خریداری شده و در حال حمل و انتقال به جزیره کیش است. افرادی که این یدک کش را هدایت می کنند یک شب در جهرم استراحت و صبح روز بعد از این شهر به مقصد بندر آفتاب حرکت کردند.

سرپرست فرمانداری جهرم نیز در این زمینه گفت: هواپیما اسقاطی بوده و بال هایش جدا شده و تنها اتاقک مسافربری هواپیما با یدک کش منتقل شده است.

حالا مشخص شده است که این هواپیما قرار است به همت هتل دریایی ترنج کیش در خلیج فارس غرق شود و سایتی برای غواصان و گردشگران شود.

ویدئویی در این زمینه در زیر ببنید:

منبع: چمدان
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 211

به "فیلم ، ماجرای هواپیمایی که زمینی ایران را طی کرد ، هواپیما برای گردشگری زیر آب های خلیج فارس می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، ماجرای هواپیمایی که زمینی ایران را طی کرد ، هواپیما برای گردشگری زیر آب های خلیج فارس می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید