عالیشاه: باشگاه هایی که بیانیه دادند به کل لیگ بی احترامی کردند، کار ما برای قهرمانی تمام نشده است

به گزارش مجله هاستفا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم، اما اصلاً و ابداً کار را تمام شده نمی دانیم.

عالیشاه: باشگاه هایی که بیانیه دادند به کل لیگ بی احترامی کردند، کار ما برای قهرمانی تمام نشده است

به گزارش خبرنگاران، امید عالیشاه در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین شرایط پرسپولیس در آستانه شروع دوباره لیگ برتر گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان در روزهای تعطیلی تمرینات هم از تمرین غافل نشدند و به همین دلیل شرایط بدنی بازیکنان خوب است. دو بازی محبت آمیز هم تا اینجا برگزار کردیم و امروز هم سومین دیدار را انجام خواهیم داد. این بازی ها به ما کمک زیادی خواهد کرد تا به شرایط خوب تری برسیم. مطمئناً روز به روز شرایط تیم بهتر خواهد شد و تا شروع بازی های لیگ می توانیم به صد درصد آمادگی برسیم.

وی در مورد شرایط آمادگی خودش هم شرح داد: خدا را شکر که شرایط خودم هم خوب است. در این مدت تمرینات خیلی خوبی داشتم و مثل همیشه هر زمان که کادرفنی صلاح بداند و به هر اندازه ای که بازی کنم با همه توان برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهم کرد. تا جایی که توان دارم همه جوره به تیم کمک می کنم تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی با پیکان که تقابل صدرنشین و قعرنشین لیگ برتر است، گفت: به هرحال امتیاز دریافت در نیم فصل دوم واقعاً کار سختی است و تیم ها برای موفقیت باید در نیم فصل اول امتیازات لازم را جمع آوری کنند. درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم، اما اصلاً و ابداً کار را تمام شده نمی دانیم. اگر این تفکر در تیم ما وجود داشته باشد، زمین خواهیم خورد. با انگیزه ای که بین بازیکنان خودمان می بینم چنین چیزی در تیم وجود ندارد و در هر بازی برای بردن به زمین خواهیم رفت. البته این را هم در نظر بگیرید که تیم پیکان تیم خیلی خوبی است که کادر فنی و بازیکنان خوبی هم دارد، اما با شرایطی که از تیم خودمان می بینم ما برای بردن راهی زمین خواهیم شد.

چند باشگاه لیگ فزونی با انتشار بیانیه ای خواستار تعطیلی لیگ برتر شده اند عالیشاه در این مورد گفت: من کارشناس نیستم. این بیانیه را روز گذشته خواندم، اما به نظرم بازی با کلمات و به کار بردن کلمات قلمبه، فقط بازی با افکار عمومی است. چطور پنج شش باشگاه به خودشان اجازه می دهند که درباره آینده لیگ یا تعطیلی آن اظهارنظر کنند؟ ما 16 تیم در لیگ برتر هستیم، اما جالب است که فقط پنج شش تیم خواستار تعطیلی لیگ هستند. اگر قرار است نظرسنجی هم کنند که همین موضوع بهترین جواب خواهد بود. من قصد بی احترامی به هیچ باشگاهی را ندارم، اما این کار باشگاه هایی که بیانیه دادند دقیقاً بی احترامی به کل لیگ و بازیکنان است. وقتی کارگران یا کارمندان در محیط بسته کار می کنند، چرا باید مقابل فوتبال بازی کردن ایستاد؟ آیا به کارگران و کارمندان هم برای کرونا ندریافت تضمینی داده شده است؟ سؤال من از کسانی که این بیانیه را امضا کردند این است که آیا آنها خارج از فوتبال، بیرون از خانه نمی فرایند؟ یعنی فقط در محیط فوتبال کرونا می گیرند؟

وی در ادامه درباره نبودن تماشاگران در بازی های لیگ و غیبت هواداران افزود: هواداران سرمایه اصلی پرسپولیس هستند و پرسپولیس حتی در آسیا هم با نام هوادارانش شناخته می شود. قطعاً حضور هواداران باعث دلگرمی ما در بازی ها بود، اما الان شرایط به گونه ای است که نمی توانیم از حضور آنها بهره ببریم. شک ندارم که قلب هواداران با ما خواهد بود و از دعای آنها انرژی می گیریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4293

به "عالیشاه: باشگاه هایی که بیانیه دادند به کل لیگ بی احترامی کردند، کار ما برای قهرمانی تمام نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالیشاه: باشگاه هایی که بیانیه دادند به کل لیگ بی احترامی کردند، کار ما برای قهرمانی تمام نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید