شکایت پلیس برزیل از شاکی پرونده تجاوز نیمار

به گزارش مجله هاستفا، پلیس شهر سائوپائولوی برزیل از زنی که مدعی مورد تعرض قرار دریافت از سوی بازیکن برزیلی پاری سن ژرمن شده است، شکایت کرد.

شکایت پلیس برزیل از شاکی پرونده تجاوز نیمار

به گزارش مجله هاستفا، پلیس منطقه سائوپائولوی برزیل با انتشار بیانیه ای از ارائه یک شکایت نامه از سوی این سازمان به دادگاهی در جنوب این شهر، علیه ناژیلا ترینداده، شاکی پرونده تعرض نیمار اطلاع داد.

این زن برزیلی که اخیراً مدعی شده در شهر پاریس از سوی نیمار مورد تعرضی خشونت آمیز واقع شده است، در مصاحبه تفصیلی که اخیراً با تلویزیون برزیل داشت، پلیس را بعد از انگشت نگاری از در آپارتمان او به دلیل عدم رسیدگی کافی به شکایتش به فساد متهم کرد و گفت: پلیس را خریده اند، نخریده اند؟ پس حتماً من دیوانه شده ام؟

اتهاماتی که از سوی ترینداده به پلیس برزیل نسبت داده شد، نارضایتی این سازمان را در پی داشته است. پلیس برزیل در واکنش به اظهارات شاکی پرونده تعرض نیمار بیانیه ای با این مضمون منتشر نموده است: با آنالیز محتوای اظهارات خانم ناژیلا ترینداده در گفت و گو با رسانه ها، به خصوص زمانی که از او درباره اثر انگشت های شناسایی شده روی در آپارتمان او سؤالاتی پرسیده شد، ما احساس می کنیم که شرف پلیس به عنوان یک سازمان و پرسنل خبره آن که مسئول انگشت نگاری بوده اند، خدشه دار شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 162

به "شکایت پلیس برزیل از شاکی پرونده تجاوز نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پلیس برزیل از شاکی پرونده تجاوز نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید