سرمربی کبدی جوانان: به چیزی جز قهرمانی جهان فکر نکردیم، این تیم باید حفظ شود

به گزارش مجله هاستفا، سرمربی تیم ملی کبدی جوانان ایران گفت: قهرمانی قاطع ایران در رقابت های جهانی کیش نشان دهنده جایگاه نخست ایران در کبدی جهان است.

سرمربی کبدی جوانان: به چیزی جز قهرمانی جهان فکر نکردیم، این تیم باید حفظ شود

جواد موسوی نسب، در گفت وگو با خبرنگاران، درباره قهرمانی تیم ملی کبدی جوانان ایران در رقابت های قهرمانی جهان اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستیم مزد 10 ماه برگزاری اردو و تمرینات منظمی را که داشتیم بگیریم و عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کنیم. تمام بچه ها با تمام توان از جان مایه گذاشتند تا بتوانیم با کسب عنوان قهرمانی جهان دل مردممان را شاد کنیم. از ابتدا به چیزی جز قهرمانی جهان فکر نکردیم و خوشحالیم مزد زحماتمان را گرفتیم.

سرمربی تیم ملی کبدی جوانان ایران با بیان اینکه از همان ابتدا هدفمان کسب عنوان قهرمانی جهان بود گفت: ایران میزبان این رقابت ها بود و دوست نداشتیم جام قهرمانی به کشور دیگری برسد. کنیا حریف راحتی برای ما در فینال نبود و توانسته بود با شکست تیم هایی مثل پاکستان، پدیده مسابقات باشد اما با آنالیز دقیق آنها توانستیم به برتری قاطع برسیم.

وی با تمجید از عملکرد شاگردان خود گفت: این تیم می تواند پشتوانه ای بسیار قوی برای تیم ملی بزرگسالان ما باشد و باید با حفظ این نفرات و توجه به آنها در راه پشتوانه سازی برای تیم ملی اقدام کنیم. اینکه ما با اختلاف تیم های مختلف را از پیش رو برداریم نشان دهنده جایگاه کبدی ایران در جهان است. هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد و اگر هم به ایران می آمدند باز هم جام قهرمانی به ایران می رسید.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1613

به "سرمربی کبدی جوانان: به چیزی جز قهرمانی جهان فکر نکردیم، این تیم باید حفظ شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی کبدی جوانان: به چیزی جز قهرمانی جهان فکر نکردیم، این تیم باید حفظ شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید