سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می گردد، واکنش به مذاکره با مجیدی

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران، هوشنگ نصیرزاده درباره انتخاب مسعود شجاعی به عنوان مربی موقت تراکتور و اینکه این بازیکن به سال های پایانی فوتبالش نزدیک شده است، گفت: ابتدا باید بگویم این سالهای آخر فوتبال مسعود شجاعی نیست و از نظر سنی از خیلی از بازیکنان پرسپولیس و تیم های دیگر کمتر است. با تغییر و تحولات اتفاق افتاده، تا معین انتخاب سرمربی جدید که احتمالاً هفته آینده تعیین می گردد، مسعود شجاعی راهنمایی تیم را بر عهده دارد. شجاعی قرار نیست مدت طولانی بازیکن - مربی باشد.

سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می گردد، واکنش به مذاکره با مجیدی

وی اضافه کرد: چند گزینه وجود دارد هم از مربیان ایرانی داخل کشور و هم مربیان ایرانی خارج از کشور. حرفه ای نیست نامی از این مربیان بیاید ولی هفته آینده و بعد از بازی با ماشین سازی همه چیز تمام شده خواهد بود.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره برکناری علیرضا منصوریان توضیح داد: در لیگ بیش از 30 بازی فرصت برای یک تیم نیست. تصمیم گیرندگان باشگاه ممکن است به این نتیجه برسند با این شیوه امتیازات لازم را کسب نمی نمایند. آنها به این جمعبندی رسیدند کادر جدید روی کار بیاید. به من گفتند و من هم به منصوریان اعلام کردم. منصوریان اخلاق مدار است و کار کردن با او در فوتبال لذت بخش است. همانطور که مربی بازیکنانش را انتخاب می نماید، در انتخاب مربی هم سلیقه مدیریت است. احتمال اینکه این رفت و آمدها در خیلی از باشگاه ها باشد وجود دارد.

علیرضا منصوریان

نصیرزاده درباره اینکه منصوریان گفته بود به وسیله رسانه ها متوجه برکناری اش شده است، گفت: قبل از آنکه منصوریان به تهران برود برایش پیام گذاشتم. با او صحبت کردم و گفتم نظر این است که سرمربی جدید بیاید. ایشان هم نظر خاصی داشتند و گفتند این را به تصمیم گیرندگان منتقل کنید. پاسخ دادم اگر نظر باشگاه تغییر سرمربی باشد چه؟ که جواب داد ایرادی ندارد ولی به من اعلام کنید.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان اعلام نموده مالک و مدیرعامل با او صحبت نکردند درست است چون بنده صحبت کردم و تغییر او غیر منتظره نبود. روی هم رفته باید حرمت علیرضا منصوریان حفظ گردد چون رفت و آمد در تمام باشگاه ها هست.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا مگر برای منصوریان تا خاتمه هفته پنجم مهلت مشخص شده بود که او را برکنار کردید؟ توضیح داد: بعد از ملاقات با سپاهان که بازی را واگذار کردیم جلسه یک ساعت و نیمه ای با منصوریان داشتیم. در آن جلسه اعلام شد چون امتیازات را از دست می دهیم برای تداوم همکاری با این مربی باید از سه بازی، 9 امتیاز بگیریم. بعد از آن جلسه، مقابل مس رفسنجان پیروز شدیم ولی در بازی با فولاد مساوی کردیم.

آیا از مربیان شاغل در لیگ هم گزینه ای مدنظر باشگاه تراکتور قرار گرفته است؟ نصیرزاده در پاسخ به این سئوال گفت: منظورتان مهدی تارتار (سرمربی پیکان) است؟ این موضوع همواره ممکن است. همانطور که مربی با بازیکن برای تیم خود صحبت می نماید، ممکن است مدیران هم با مربیان تبادل نظر نمایند.

وی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با فرهاد مجیدی گفت: ظاهراً مجیدی مصاحبه و اعلام نموده که با تراکتور مذاکره داشته است. چون باشگاه تراکتور این خبر را تکذیب نکرد فکر می کنم مذاکره با مجیدی اجرا شده باشد. مجیدی هم به خاطر وجاهتی که دارد شاید جزو گزینه ها بوده است. اگر صحبتی شده از طرف تیم مذاکره نماینده بوده که من در جریانش نیستم.

معاون باشگاه تراکتور که با برنامه ورزش و مردم تبادل نظر می کرد، در مورد اینکه آیا محتمل است باشگاه تراکتور با انتخاب سرمربی جدید خود طرفدارانش را شگفت زده کند؟ اعلام کرد: یکی از مسائلی که در انتخاب سرمربی نقش دارد اشتیاق طرفداران است. به طور حتم کسی که مدنظر است، مورد نظر طرفداران هم قرار گرفته است.

تصویری از بازی تراکتور

نصیرزاده درباره محرومیت و جریمه سعید واسعی بازیکن تیم تراکتور به خاطر فسخ قراردادش با باشگاه پیکان، گفت: واسعی قراردادش را با پیکان فسخ نموده بود. او برای مذاکره ابتدا به باشگاه استقلال رفت و وقتی به توافق نرسید، چند روز بعد به تراکتور آمد و قرارداد امضا کرد. فسخ او عجولانه بوده و محروم می گردد. باشگاه تراکتور در اغوای این بازیکن نقشی نداشته است. جریمه 1 میلیارد و 200 میلیون است و اسم تراکتور هم در حکم آمده است. این جزو مدارکی بود که می شد به کمیته استیناف شکایت کرد. واسعی اگر بتواند رضایت باشگاه پیکان را بگیرد، کمیته استیناف می تواند بخشی از محرومیت او را ببخشد.

وی درباره محرومیت بابک مرادی بازیکن سابق ماشین سازی که در تیم استقلال است، گفت: بابک هم پسر خوبی است. به او گفتم قراردادت را با ماشین سازی فسخ نکن چون برایت مشکل ایجاد می گردد اما او قراردادش را فسخ کرد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره شرایط ایمان سلیمی هم که این تیم را ترک کرد گفت: در قرارداد سلیمی آمده بود که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می تواند مبلغ مشخصی را به باشگاه بپردازد و به خارج بود. او می گفت از یونان پیشنهاد دارم و پولی را به تراکتور داد و جدا شد اما از او خبری نشد. ظاهراً او در ایران است. این اقدام او در اصطلاح پُل زدن گفته می گردد؛ یعنی بازیکنی در پوشش پیشنهاد یک باشگاه دیگر رضایتنامه بگیرد و به تیم دیگری برود. طبق قانون، بازیکن متخلف می تواند تا 16 ماه محروم گردد. سلیمی هم با شخصیت و بی حاشیه است و هم طرفداران دوستش دارند. چون اروپایی نرفته، بر خلاف قراردادش است. ما هم باید با او کنار بیاییم و از بازی با پیکان امیدوارم به باشگاه تراکتور بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6221

به "سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می گردد، واکنش به مذاکره با مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می گردد، واکنش به مذاکره با مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید