ساعت کار جدید بانک ها از اول خرداد اعلام شد

به گزارش مجله هاستفا، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک ها در نامه ای خطاب به مدیران عامل بانک ها اظهار داشت: احتراماً پیرو نامه شماره 103/هـ ب. مورخ 20/1/99 این دبیرخانه درمورد نحوه فعالیت شعب بانک ها با حضور دو سوم پرسنل به صورت شیفت بندی، چرخشی و دورکاری به استحضار می رساند موضوع در جلسه اصلی مورخ 21/2/99 شورای هماهنگی بانک ها مطرح و مقرر گشت از تاریخ 1/3/99 کلیه کارکنان صنف و ستاد بانک ها در محل خدمت حاضر گردند و فقط ساعت کار کارکنان اناث دارای فرزند زیر 8 سال و همکارانی که بیماری زمینه ای دارند، روزانه 2 ساعت تقلیل یابد.

ساعت کار جدید بانک ها از اول خرداد اعلام شد

در ضمنً چناچه در هر استان با توجه به شرایط روز، ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی در مورد ساعت کاری بانک ها اتخاذ نماید، تصمیم ستاد مذکور با هماهنگی استاندار محترم مد نظر قرار گیرد.

برهمین اساس، ساعت کار کارکنان بانک ها از اول خردادماه 99 در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 الی 14 و روز های پنج شنبه 7 الی 13 است.

به گزارش تسنیم، با شیوع ویروس کرونا در کشور در هفته های نخست تغییراتی برای ساعت کار و نحوه حضور کارکنان بانک ها اعمال شده بود که با برطرف محدودیت ها این تغییرات نیز برداشته شد.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون جمعی از کارکنان بانک ها در پی ابتلا به کرونا از جهان رفتند که یکی از آن ها مدیرعامل بانک مسکن بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: فرارو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4045

به "ساعت کار جدید بانک ها از اول خرداد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار جدید بانک ها از اول خرداد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید