دستور وزیر کشور برای پیگیری عاجل درمان نوجوان فداکار ایذه ای

به گزارش مجله هاستفا، تهران (پانا) - وزیر کشور در تماس تلفنی با استانداران اصفهان و خوزستان، پیگیری عاجل درمان علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای رسیدگی به خانواده وی برای تأمین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر را خواهان شد.

دستور وزیر کشور برای پیگیری عاجل درمان نوجوان فداکار ایذه ای

به گزارش وزارت کشور، احمد وحیدی، در تماس با رضایی استاندار اصفهان به وی مأموریت داد تا با حضور مستقیم در بیمارستان، شرایط درمانی نوجوان فداکار ایذه ای را پیگیری و نتیجه را به وزیر کشور گزارش کند.

وزیر کشور بعلاوه در تماس، با خلیلیان استاندار خوزستان به وی مأموریت داد تا ضمن رسیدگی به شرایط خانواده علی لندی تا حد امکان هزینه های درمان وی، از طرف استانداری تامین گردد.

در پی وقوع آتش سوزی در یکی از محلات شهر ایذه که منجر به گرفتاری دو خانم میان سال و مسن در آن خانه شد، علی لندی نوجوان 15 ساله تا پیش از رسیدن نیروهای امداد رسان و آتش نشانی به محل با فداکاری به دل آتش زد تا دو نفر نیازمند را نجات دهد. مقدار سوختگی این نوجوان فداکار، با بیش از 90 درصد، وی را راهی بیمارستان کرد.

علی لندی با بیش از 90 درصد سوختگی در شرایط نامساعدی قرار گرفته است و پس از اقدامات اولیه در بیمارستان طالقانی اهواز برای سیر مراحل درمان به بیمارستانی در اصفهان اعزام شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 8646

به "دستور وزیر کشور برای پیگیری عاجل درمان نوجوان فداکار ایذه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور وزیر کشور برای پیگیری عاجل درمان نوجوان فداکار ایذه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید