خط اتوبوس گلشهر به هشتگرد قدیم آماده است

به گزارش مجله هاستفا، مجید استادکاظمی در مصاحبه با خبرنگاران به اعتراض برخی شهروندان در خصوص خدمات رسانی تاکسیرانی در خط هشتگرد به تهران اشاره نمود و گفت: اتوبوس های هشتگرد به تهران تحت پوشش شهرداری کرج نیست زیرا به مقصد مترو گلشهر منتهی نمی شوند.

خط اتوبوس گلشهر به هشتگرد قدیم آماده است

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر اتوبوس های گلشهر به هشتگرد قدیم آماده ارائه خدمات به شهروندان است، گفت: همچنین در منطقه شریعتی نیز به دلیل محدودیت های ارضی، امکان عبور خط اتوبوسرانی وجود ندارد و در صورت تردد با مسائل بسیار زیادی روبرو خواهیم شد.

رئیس حمل و نقل، بار و مسافربری شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به بازنشستگی برخی از تاکسیرانان کرج، گفت: سازمان در تحویل کارنامه به تاکسیران های جوان مسئله ای ندارد، پس از اتمام مراحل و ارائه مدارک مورد نظر کارنامه ارائه می گردد.

توزیع لاستیک جدید میان تاکسیرانان

استادکاظمی در ادامه از توزیع لاستیک های جدید میان تاکسیرانان کرجی اطلاع داد و گفت: برای ارتقای سطح کیفی تاکسی ها، به زودی لاستیک های جدید توسط تعاونی توزیع می گردد، همچنین در این تعاونی قطعات یدکی با سود بسیار کم عرضه خواهد شد با تحقق این مهم چند ماه آینده مسائلی تحت عنوان تامین قطعات از بین خواهد رفت.

وی دلیل عدم برخورد قانونی با مسافربری های شخصی را مسائل اقتصادی دانست و گفت: به دلیل وضعیت کنونی جامعه و شرایط اقتصادی نامطلوب از برخوردهای قانونی با این رانندگان معاف هستیم اما تذکرات لازم توسط همکاران ما به رانندگان منتقل می گردد، تاثیرپذیری این تذکرات، همکاری های پلیس راهور را می طلبد.

رئیس حمل و نقل، بار و مسافربری شهرداری کرج در بخش دیگری با بیان اینکه واگذار کردن خطوط تاکسیرانی غیر قانونی است، تاکید نمود: در هر منطقه ای با در نظرگرفتن مزایا، به خطوط تاکسیرانی امتیاز هایی تعلق می گیرد اما خرید و فروش و واگذاری این خطوط غیر قانونی است و نظارت بر این حوزه توسط گشت های انتظامی صورت می گیرد.

استادکاظمی یادآور شد: معاینه فنی تاکسی ها هر سال باید انجام گردد همچنین مخزن تاکسی های گازسوز باید مورد آنالیز و تعمیر قرار گیرد.

وی در خاتمه با اشاره به تبدیل تاکسی های خطی به خطوط اینترنتی، گفت: متاسفانه شرکت های اینترنتی با توجه به شرایط تاکسیرانی از عدم همکاری اطلاع دادند اما امیدواریم در آینده با هدف ایجاد مسئولیت با شرکت های اینترنتی جهت رفاه شهروندان به توافق برسیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3

به "خط اتوبوس گلشهر به هشتگرد قدیم آماده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "خط اتوبوس گلشهر به هشتگرد قدیم آماده است" امتیاز داده است | 2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط اتوبوس گلشهر به هشتگرد قدیم آماده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید