خبرنگاران واکنش تند پیشکسوت پرسپولیس به انصاری فرد؛ چرا از ابتدا آمدی؟

به گزارش مجله هاستفا، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خطاب به مدیرعامل تازه مستعفی این باشگاه گفت: آقای انصاری فرد شما که به این زودی قصد شانه خالی کردن را داشتید، چرا از ابتدا در پرسپولیس قبول مسوولیت کردید؟ پس حالا بایستید و جواب حرف هایی را که علیه شما مطرح می شود، بدهید.

خبرنگاران واکنش تند پیشکسوت پرسپولیس به انصاری فرد؛ چرا از ابتدا آمدی؟

رحیم یوسفی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در جدول لیگ برتر گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و هم از نظر نتیجه گیری و هم از نظر فنی فرایند صعودی را در پیش گرفته است. امیدوارم که این شرایط ادامه پیدا کند و بتوانیم شاهد تکرار روزهای خوب در پرسپولیس باشیم.

وی افزود: در حال حاضر در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی هستیم. پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است و هیچ تیمی توان رقابت با پرسپولیس را ندارد. تنها رقیب پرسپولیس مسائل درونی تیم است که می تواند به آن ضربه بزند. نمونه اش همین تغییرات مدیریتی متوالی.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعلام نمود: آقای انصاری فرد مگر شما نمی دانستی که پرسپولیس مسائل زیاد مالی دارد؟ چرا وقتی که باید پاسخگو باشید و خود و توان مدیریتی خود را نشان دهید، استعفا می دهید؟ وقتی می خواستید به این زودی شانه خالی کنید چرا از همان ابتدا به باشگاه آمدید؟

یوسفی تاکید کرد: باشگاه با چالش های زیادی روبرو است. نتیجه این گونه رفتن هم می شود همین حرف هایی که پشت سر انصاری فرد در هیات مدیره زده می شود. امیدوارم انصاری فرد از خودش دفاع کند.

وی گفت: در این میان بسیاری از افراد هم به پیشکسوتان توهین می کنند. مگر پیشکسوت چه کار کرده است که افرادی که جای نوه های آنان را دارند، ناسزا بشنوند؟ مگر فوتبال ما به نحوی اداره می شود که پیشکسوت در کوچکترین انتصاب نقشی داشته باشد؟ چرا ما باید دشنام این شرایط پرسپولیس را بخوریم؟

وی اعلام نمود: در حال حاضر پرسپولیس در آستانه قهرمانی است و با توجه به مسائلی که دارد، ممکن است تاثیرات منفی در فرایند رو به رشد تیم ایجاد شود. امیدوارم که بهترین تصمیمات برای تیم گرفته شود تا در این برهه حساس پرسپولیس متضرر نشود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: ایرنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3184

به "خبرنگاران واکنش تند پیشکسوت پرسپولیس به انصاری فرد؛ چرا از ابتدا آمدی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واکنش تند پیشکسوت پرسپولیس به انصاری فرد؛ چرا از ابتدا آمدی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید