حیرت کاربران از تغییر چهره دختر ژاپنی پس از جراحی پلاستیک!

به گزارش مجله هاستفا، تغییر چهره دختر ژاپنی پس از انجام جراحی پلاستیک شگفتی کاربران در فضای مجازی را رقم زد.

حیرت کاربران از تغییر چهره دختر ژاپنی پس از جراحی پلاستیک!

به گزارش خبرنگار، تغییر چهره محسوس یک دختر جوان ژاپنی پس از انجام جراحی پلاستیک توجه کاربران شبکه ای اجتماعی در آسیا را به خود جلب نموده است. تغییر چهره میکیشی 25 ساله پس از انجام یک جراحی زیبایی مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

این دختر ژاپنی با انتشار تصاویری از خود اعتراف کرد که تغییر چهره محسوس او به خاطر عمل های زیبایی بوده که در ماه مارس سال جاری انجام داده است. او گفت که برای این عمل های زیبایی مبلغ 4 میلیون ین ژاپن (40000 دلار) به جراحان پرداخت نموده است. با این حال میکیشی با وجود پرداخت این هزینه سنگین بابت جراحی های زیبایی روی صورتش گفت که از چهره جدید خود کاملا راضی و شاد است و موجب شده تا شادی واقعی را در زندگی اش تجربه کند.

میکیشی در تبادل نظر با مجله SPA ژاپن گفت که از دوران دبیرستان قصد داشته تا صورتش را تحت عمل جراحی زیبایی قرار دهد. او با آنکه از چهره قبلی اش راضی بود، اما گاهی مورد تمسخر اطرافیان و دوستانش قرار می گرفت. تمسخر اطرافیان میکیشی تا انجا ادامه یافت که موجب شد تا این دختر از چهره اش متنفر گردد.

میکیشی در این باره گفت: چنان از صورتم متنفر شده بودم که نمی خواستم کسی صورتم را ببیند. برای پیاده روی بیرون نمی رفتم و قطار سوار نمی شدم. تمام تمرکزم را از دست داده بودم و در کلاس گاهی به گریه می افتادم. به مادرم گفتم پس از فارغ التحصیل شدن حتما صورتم را تحت عمل جراحی قرار خواهم داد.

میکیشی با وجود آنکه بخاطر تامین هزینه های عمل های جراحی صورتش مقروض شد، اما آن را به رنجی که بابت از دست دادن اعتماد به نفسش تحمل می کرد ترجیح داد. او پس از انجام جراحی پلاستیک و انتشار تصاویرش پیغام های زیادی از طرف افرادی که با مشکل مشابه او دسته و پنجه نرم می نمایند دریافت نموده است.

این دختر 25 ساله اکنون افرادی را که واقعا احتیاج به جراحی پلاستیک دارند تشویق به این کار می نماید و به افرادی که دارای صورتی نرمال هستند، اما از فقدان اعتماد به نفس رنج می برند مشاوره می دهد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5239

به "حیرت کاربران از تغییر چهره دختر ژاپنی پس از جراحی پلاستیک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیرت کاربران از تغییر چهره دختر ژاپنی پس از جراحی پلاستیک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید