فراوری داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا

به گزارش مجله هاستفا، یکی از شرکت های دانش بنیان کرمانشاه خبر از فراوری داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا را داده که ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس ضمن استقبال از این موضوع قول، هرچه سریع تر برطرف موانع فراوری این دارو را داد.

فراوری داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا

به گزارش ؛ نشستی با حضور اعضای خانه صنعت استان کرمانشاه با حضور ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به منظور بیان مسائل صنعت و بخش خصوصی استان امروز در محل سالن جلسات خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه برگزار گردید.

فراوری کنندگان و فعالین بخش خصوصی استان در ابتدای این نشست به بیان مسائل و توقعات و خواسته های خود از نمایندگان و دولت پرداختند و راه چاره هایی در این رابطه ارائه کردند.

علی مصطفایی، مدیر شرکت دانش بنیان حوزه بیوتکنولوژی پزشکی در کرمانشاه که اخیراً داروی درمان کرونا را فراوری نموده در حال اخذ مجوز های لازم برای آن واقع شده است در ادامه این نشست، گفت: این دارو یک داروی گیاهی بدون عوارض و موثرترین داروی ضدکرونای ساخته شده در کشور است.

او گفت: از زمستان سال قبل کوشش برای ساخت داروی درمان کرونا را آغاز نموده ایم و نتایج بسیار خوبی دست یافته ایم.

مصطفایی گفت: 98 درصد از کسانی که در یک هفته اول ابتلا به بیماری کرونا از این دارو استفاده نموده اند بهبود یافته اند.

او ادامه داد: بعد از رسانه ای شدن این موضوع، تا به امروز از جا ها و مراکز زیادی با من تماس گرفته اند و از این دارو استقبال به عمل آورده اند.

مصطفایی گفت: مافیای دارویی اجازه ساخت و ارائه خیلی از دارو ها را نمی دهد، ولی ما کار خودمان را دنبال کردیم.

او اضافه نمود: اگر مجوز فراوری این دارو اخذ گردد، مرگ و میر های ناشی از کرونا کاهش بسیار قابل توجهی خواهد یافت.

مصطفایی ادامه داد: از ارگان های مختلف قول هایی برای تسریع در فرایند صدور مجوز و ثبت این دارو گرفته ایم و پیگیر ایجاد یک مکان برای فراوری گسترده این دارو هستیم و در این راه به حمایت مسئولین احتیاج داریم.

ابراهیم عزیزی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از این موضوع، گفت: یاری به ساخت سریع تر این دارو باعث خواهد شد کرمانشاه به عنوان پرچمدار مقابله با کرونا مطرح گردد.

او گفت: در اولین فرصت طی یک جلسه تمامی موانع بر سرراه فراوری این دارو را رفع خواهیم کرد و می کوشیم هرچه سریع تر این دارو به فراوری انبوه برسد.

ز

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5428

به "فراوری داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری داروی گیاهی بدون عوارض در مقابله با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید